PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Październik 2013 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Czarny Dunajec

Sport

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

Poniedziałek, 28 października 2013 r.
Autor: CKIP Czarny Dunajec

Otwarty Turniej Tenisa StołowegoW sali widowiskowej CKIP w Czarnym Dunajcu odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla niezrzeszonych. Zawody rozegrano systemem „do trzech przegranych”. Po długich, zaciekłych i wspaniałych meczach, wyłoniona została następująca pierwsza szóstka turnieju. W serwisie Watra szczegółowy protokół rozgrywek.


1m. – Bogusław PALARZ
2m. – Marcin ŁOWAS
3m. – Ziemowit SOWIŃSKI
4m. – Grzegorz BODZIONY
5m. – Karol STĘPIŃSKI
6m. – Janusz KOMAR

Zawodnicy za zajęcie miejsc I-III  premiowani byli pucharami oraz nagrodami, a do 6 miejsca dyplomami. Wszyscy startujący otrzymali upominki w postaci darmowego wstępu na Paintball w Czarnym Dunajcu. Spośród uczestników rozlosowano również 3 vouchery na seans filmowy oraz 1 voucher na nocleg w hotelu w Zakopanem. Nagrody te ufundowane zostały przez Pana Macieja Lenarta - firma Hot-Shot Paintball Podhale.

Organizatorzy szczególnie dziękują sponsorom zawodów, mianowicie: Panu Markowi Barnowskiemu (Restauracja „U Śliwy”), Panu Janowi Matei (Delikatesy Centrum), Panu Ryszardowi Steskalowi (Firma Piekarnio-Cukiernia „Steskal”) oraz Firmie Handlowo-Produkcyjnej „Janas” za ufundowanie nagród oraz posiłków regeneracyjnych, dzięki którym, po trudach walk, zawodnicy mogli się wzmocnić i nabrać werwy do dalszych bojów.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom ISłownik biograficzny "Podhalanie" tom ILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego...
    7 zł
  • Naszyjnik "Wielokrzyż"Naszyjnik "Wielokrzyż"Naszyjnik "Wielokrzyż" Obwód 43 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral o dwóch odcieniach czerwieni, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i...
    100 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.