PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Czarny Dunajec

Zaproszenia

IX ŚPIYWANIE I GRANIE POD CHOCHOŁOWSKOM STRZECHOM

Niedziela, 11 lipca 2010 r.
Autor: Stanisław Bukowski CKIP

IX ŚPIYWANIE I GRANIE POD CHOCHOŁOWSKOM STRZECHOMPrzegląd odbędzie się w dniu 11 lipca 2010r. rozpoczęcie: Niedziela o godz. 13.00, przy remizie OSP w Chochołowie.


REGULAMIN

IX ŚPIYWANIE I GRANIE POD CHOCHOŁOWSKOM STRZECHOM

Organizator: Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu, Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu, Oddział Związku Podhalan w Chochołowie, OSP Chochołów,
Rada Sołecka Chochołów

§1
Celem przeglądu zespołów góralskich jest popularyzacja zwyczajów i obrzędów oraz tańca góralskiego związanych z regionem Podhala jak również stworzenie możliwości prezentacji dorobku artystycznego zespołów regionalnych z gminy Czarny Dunajec.
§2
Czas prezentacji: maksymalnie 20 minut
§3
Przegląd odbędzie się w dniu 11 lipca 2010r. rozpoczęcie: Niedziela o godz. 13.00,
miejsce: przy remizie OSP w Chochołowie.
§4
Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest Zgłoszenie w terminie do 8 lipca 2010r na adres: Centrum Kultury i Promocji Gminy, ul. Kolejowa 14, 34-470 Czarny Dunajec.
§5
Liczba członków zespołu jest nieograniczona.
§6
Zespoły otrzymują dyplomy uczestnictwa, poczęstunek.
§7
Organizatorzy zespołom z gminy Czarny Dunajec zapewniają transport.
Przegląd nie jest konkursem.

Szczegółowych informacji można uzyskać w sekretariacie CKiP lub telefonicznie: nr tel. (0-18) 26 571 - 79

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczypospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013

Zobacz w naszym sklepie:
  • Falkon szklany IFalkon szklany IFalkon szklany w postaci sześcianu z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, szerokość 10 cm.
    80 zł
  • „Skąpiec”„Skąpiec”Płyta DVD zawiera spektakl „Skąpiec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 23 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa...
    30 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom ISłownik biograficzny "Podhalanie" tom ILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.