PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Kościelisko

Kultura

Wystawa Blanki Gluzińskiej w cukierni Samanta w Kościelisku

Środa, 12 grudnia 2012 r.
Autor: AKS

fot. Regina Watycha9 grudnia w cukierni Samanta w Kościelisku swoje najnowsze prace zaprezentowała Blanka Gluzińska - absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politchniki Krakowskiej, która w wolnych chwilach zajmuje się ilustracją, projektami graficznymi i doodle art.


Blanka Gluzińska, przez przyjaciół zwana Blanią, urodziła sie w roku 1985 w Zakopanem. Jest absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politchniki Krakowskiej. W latach 2010 - 2012 zdobywała doświadczenie zawodowe w warszawskiej pracowni architektonicznej "Bulanda, Mucha Architekci". W wolnych chwilach zajmuje się ilustracją, projektami graficznymi i doodle art. Ulubioną jej techniką jest marker.
 
Prowadzi też zajęcia rysunkowe i artystyczne dla dzieci i młodzieży. Najbardziej chciałaby ilustrować książki dla dzieci, tworzyć grafiki na sprzęt sportowy i formy użytkowe, a także murale. Często bierze udział w konkursach graficznych. W lutym 2010 roku w kawiarni Panoramika hotelu Grand Nosalowy Dwór w Zakopanem odbyła się jej pierwsza wystawa.

Najnowsze prace artystki można oglądać w cukierni Samanta w Kościelisku, przy ul. Stanisława Nędzy Kubińca 181.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla" Obwód 64 cm. Materiały: Sukno, Cekiny, Koraliki. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł
  • Aniołek średni VAniołek średni VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł
  • "Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć" - 40 stronnicowy album z fotografiami Grzegorza Gałązki i tekstem Ks. Władysława Mariana Zarębczana. Wydawnictwo MICHALINEUM. My...
    40 zł

Galerie zdjęć:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.