PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2012 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Kościelisko

Rozmaitości

Dzień Dziecka w Kościelisku

Środa, 6 czerwca 2012 r.
Autor: GOKR Kościelisko

Dzień Dziecka w KościeliskuCo prawda pogoda w Dzień Dziecka nas nie rozpieszczała, ale mimo to w tym najważniejszym dla dzieci dniu Dom Ludowy pękał w szwach i trząsł się w posadach, a to za sprawą rozbawionych i szczęśliwych najmłodszych mieszkańców naszej gminy.


W dniu 1 czerwca w Domu Ludowym w Kościelisku dzieci z gminy uczestniczyły w  święcie zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko. Dzieci do wspólnej zabawy zagrzewał Pirat i Pipi oraz ich pomocnica Amica, a w przerwach wystąpiła grupa gimnastyczna działająca przy GOKR Kościelisko pod kierunkiem Pani Agaty Chramiec, która na tę okazję przybrała nazwę "Super Girls z Kościeliska", a także starszaki z polaniarskiego przedszkola. Starsi koledzy z Gimnazjum ze swoją wychowawczynią Panią Zofią Leśnik również przygotowali dla dzieci konkurs. Uśmiechnięte miny najmłodszych i ich głosny śpiew i wiwaty są chyba najlepszym dowodem na to, że dzień był udany, a atrakcji, także tych w postaci słodkości nie brakowało. Niespodziankę sprawił Pan Wójt Gminy Kościelisko - Bohdan Pitoń, który wraz z Panią Skarbnik Stanisławą Czubernat przyjechał złożyć dzieciom życzenia i przywiózł kufry skarbów w postaci słodyczy.

Impreza nie byłaby tak udana, gdyby nie ludzie dobrej woli. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy w tym dniu wsparli nas i sprawili dzieciom przyjemność, a są nimi: PSS "Społem" Szymonek, Cukiernia Samanta, Mlekovita Zakopane i Stacja Narciarska Witów-Ski.

Wszystkim, którzy wywołali usmiech na twarzy naszych dzieci, z serca dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjeć.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Korale folkowe IKorale folkowe IKorale folkowe wykonane z zielonego tybetu i żółtej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 106 cm.
    70 zł
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł
  • BALLADA O ŚMIERCI JANOSIKA - Trebunie TutkiBALLADA O ŚMIERCI JANOSIKA - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna Trebunia-Tutka...
    25 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.