PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Kościelisko

Wiadomości

Gmina Kościelisko w obiektywie - konkurs

Piątek, 11 października 2013 r.
Autor: Maciej Stasiński

Gmina Kościelisko w obiektywie - konkurs"Gmina Kościelisko w obiektywie". Organizatorem konkursu fotograficznego –„Gmina Kościelisko w obiektywie” jest Urząd Gminy Kościelisko ul. Strzelców Podhalańskich 44 zwanym dalej Organizatorem. Celem konkursu jest wyłonienie fotografii związanych z Gminą Kościelisko, które zostaną wykorzystane w kalendarzu na rok 2014 oraz w folderze promującym Gminę Kościelisko. W konkursie może wziąć udział każdy, kto fotografuje , zarówno amatorsko jak i zawodowo, dalej zwanym Uczestnikiem.


Regulamin Konkursu Fotograficznego

1. Organizator

Organizatorem konkursu fotograficznego –„Gmina Kościelisko  w obiektywie” jest Urząd Gminy Kościelisko ul. Strzelców Podhalańskich 44 zwanym dalej Organizatorem.

2. Cel Konkursu

Celem konkursu jest wyłonienie fotografii związanych z Gminą Kościelisko, które zostaną wykorzystane w kalendarzu na rok 2014 oraz w folderze promującym Gminę Kościelisko.

3. Uczestnicy

W konkursie może wziąć udział każdy, kto fotografuje , zarówno amatorsko jak i zawodowo, dalej zwanym Uczestnikiem.

4. Warunki przystąpienia do konkursu.

Konkurs trwa od 11 października 2013r. do 24 października 2013r.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie fotografii do Organizatora w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 października 2013r.

5. Wymagania dotyczące prac konkursowych.

Zdjęcia nadesłane na konkurs muszą spełniać następujące wymagania techniczne:

• Dotyczyć tematyki konkursu, która obejmuje fotografie krajobrazu, inwestycji, imprez kulturalnych i sportowych i muszą dotyczyć Gminy Kościelisko.

• Zostać zapisane jako pliki cyfrowe w formacie JPG na nośniku oraz dostarczone do Urzędu Gminy Kościelisko ul. Strzelców Podhalańskich 44 , 34-511 Kościelisko pokój nr 16

     Każdy uczestnik może nadesłać dowolną liczbę zdjęć. Do uczestnika należy wybór tematyki. Tematyka prac może być różnorodna. Organizator zastrzega sobie wybór określonych zdjęć z przesłanych na konkurs przez uczestnika   bez uwzględnienia w Konkursie pozostałych prac Uczestnika.

6. Finał i rozstrzygnięcie konkursu.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do dnia 5 listopada 2013r.

W wyniku konkursu zostanie wyłonione maksymalnie 100 zdjęć.

Organizator Konkursu skontaktuje się telefonicznie z laureatami konkursu .

Wyniki zostaną również ogłoszone na stronie internetowej Organizatora.

Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania nagrodzonych zdjęć  w folderach reklamowych, materiałach promocyjnych oraz kalendarzu.

7. Nagrody

Organizator za każde nagrodzone zdjęcie przewidział gratyfikację finansową. W każdej publikacji wykorzystującej zdjęcie Uczestnika zostanie ono podpisane imieniem i nazwiskiem wykonawcy.

8. Postanowienia dodatkowe.

Organizator nie zwraca żadnych kosztów związanych z ich uczestnictwem  w Konkursie.

Odpowiedzialność za naruszenie praw osób trzecich do zdjęcia nadesłanego na Konkurs w całości ponosi Uczestnik Konkursu.

Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania wyłonionych w Konkursie zdjęć w publikacjach i wszelkich działaniach promocyjnych.

Uczestnik ma obowiązek zwolnić Organizatora w całości od wszelkiej odpowiedzialności jaka zostałby nałożona z tytułu naruszenia w pracach praw osób trzecich, w tym osobistych lub majątkowych praw autorskich.

9. Postanowienia końcowe.

Organizator uprawniony jest do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu.

Przystąpienie do konkursu jest dobrowolne i jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych postanowień Regulaminu.

Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora na potrzeby Konkursu. Uczestnicy maja prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz do ich poprawiania.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują powszechne przepisy prawa, w szczególności przepisy kodeksy cywilnego oraz ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2000r. , nr 80 , poz. 904 z poź. Zm.)

Zobacz w naszym sklepie:
  • Sakiewka IVSakiewka IVSakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 9 cm Wysokość ok. 14 cm Długość ze sznurkiem ok. 49 cm Materiał: Filc Kolor...
    35 zł
  • Torebka filcowa XITorebka filcowa XITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA -...
    160 zł
  • Poduszka brązowaPoduszka brązowaPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 38 na 38 cm.
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.