PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Lipiec 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Niedzica

Wiadomości

Porozumienie PPWSZ - ZEW Niedzica S.A.

Czwartek, 1 lipca 2010 r.
Autor: Teresa Zielińska

Porozumienie PPWSZ - ZEW Niedzica S.A.Spółka ZEW Niedzica S.A. podpisała z Podhalańską Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nowym Targu porozumienie o współpracy. Uroczystość odbyła się 24 czerwca br. w siedzibie PPWSZ. Porozumienie przewiduje długoterminowe współdziałanie obu stron w zakresie współpracy naukowo – badawczej i dydaktycznej, wykorzystania bazy noclegowej ZEW Niedzica S.A. na potrzeby konferencyjne, seminaryjne i szkoleniowe oraz na potrzeby imprez studenckich, spotkań integracyjnych itp.


Współpraca obejmuje także działania w zakresie promocji Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu oraz Zespołu Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. Służyć temu mają wspólne projekty naukowo – badawcze, w szczególności w zakresie marketingu, turystyki i architektury krajobrazu, opracowania naukowe i ekspertyzy, współpraca w przygotowywaniu tematów prac naukowych i dyplomowych, organizacja praktyk studenckich i staży naukowych, współorganizacja szkoleń, konferencji i seminariów, współudział w realizacji studenckich projektów w obszarze nauki, kultury, sportu i wypoczynku.
W imieniu ZEW Niedzica S.A. porozumienie podpisał Prezes Zarządu – Grzegorz Podlewski, a w imieniu Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej – Rektor PPWSZ – Stanisław Hodorowicz.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Ogródek 3"Wisiorek "Ogródek 3"Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 6 cm. Obw. 70 cm.
    30 zł
  • Torebka filcowa VIITorebka filcowa VIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek...
    160 zł
  • SAGA - Trebunie TutkiSAGA - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Stanisław Trebunia-Tutka , Henryk...
    25 zł

Galerie zdjęć:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.