PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Kultura

Bal u Starosty Nowotarskiego

Wtorek, 8 marca 2011 r.
Autor: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Bal u Starosty Nowotarskiego5 marca w restauracji Góralsko Strawa 150 osób bawiło się na kolejnym Balu u Starosty Nowotarskiego. Gości przywitał znakomitym występem Powiatowy Nowotarski Big Band pod kierownictwem Szymona Bobrowskiego. Wśród przybyłych byli samorządowcy, w tym goście z zaprzyjaźnionego powiatu z Kościerzyny, przedsiębiorcy, pracownicy starostwa, szpitala i innych powiatowych jednostek oraz wielu innych, bo bal był dla wszystkich otwarty.


Do tańca rewelacyjnie grał zespół Desperados, skutkiem tego jeszcze o czwartej rano parkiet był pełen, a ostatni goście wyszli za wczesnym rankiem.

Jak zwykle balowi towarzyszyła akcja charytatywna. W tym roku zbierano pieniądze na pomoc niewidomym dzieciom ze szkoły w Rabce-Zdroju. Szkoła, prowadzona przez siostry zakonne jest filią znanego ośrodka w Laskach koło Warszawy. Suma zebrana przez uczestników balu wyniosła ok. 30 tysięcy złotych. Pochodziła z biletów oraz aukcji dzieł sztuki prowadzonej przez Marcina Kudasika.

Bal zorganizowało Powiatowe Centrum Kultury. Kolejny takie wydarzenie za rok. Tym razem celem zbiórki będzie ośrodek dla dzieci upośledzonych w Szczawnicy.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Okładka na zeszyt IIIOkładka na zeszyt IIILudowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm...
    30 zł
  • Obraz olejny Folk IVObraz olejny Folk IVObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Muzycko piknie gros... - Kapela ZokopianyMuzycko piknie gros... - Kapela ZokopianyTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują:  Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Henryk Krzeptowski, Józef...
    25 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.