PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Kultura

Bal u Starosty Nowotarskiego

Wtorek, 8 marca 2011 r.
Autor: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Bal u Starosty Nowotarskiego5 marca w restauracji Góralsko Strawa 150 osób bawiło się na kolejnym Balu u Starosty Nowotarskiego. Gości przywitał znakomitym występem Powiatowy Nowotarski Big Band pod kierownictwem Szymona Bobrowskiego. Wśród przybyłych byli samorządowcy, w tym goście z zaprzyjaźnionego powiatu z Kościerzyny, przedsiębiorcy, pracownicy starostwa, szpitala i innych powiatowych jednostek oraz wielu innych, bo bal był dla wszystkich otwarty.


Do tańca rewelacyjnie grał zespół Desperados, skutkiem tego jeszcze o czwartej rano parkiet był pełen, a ostatni goście wyszli za wczesnym rankiem.

Jak zwykle balowi towarzyszyła akcja charytatywna. W tym roku zbierano pieniądze na pomoc niewidomym dzieciom ze szkoły w Rabce-Zdroju. Szkoła, prowadzona przez siostry zakonne jest filią znanego ośrodka w Laskach koło Warszawy. Suma zebrana przez uczestników balu wyniosła ok. 30 tysięcy złotych. Pochodziła z biletów oraz aukcji dzieł sztuki prowadzonej przez Marcina Kudasika.

Bal zorganizowało Powiatowe Centrum Kultury. Kolejny takie wydarzenie za rok. Tym razem celem zbiórki będzie ośrodek dla dzieci upośledzonych w Szczawnicy.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży IIAniołek duży IIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom IISłownik biograficzny "Podhalanie" tom IILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie II Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł
  • Aniołek duży IIIAniołek duży IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.