PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Kultura

Jesienne fantazje przedszkolaków

Sobota, 12 listopada 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-Pawlik„Jesienne fantazje”, czyli wystawę praca plastycznych wychowanków z miejskich przedszkoli nr 2 i nr 4 otwarto na korytarzu, na I piętrze Urzędu Miasta. W skromnym wernisażu uczestniczyli autorzy prac z wychowawcami i rodzicami.


- Duże brawa za te prace. Widzę tu ogromne serce i wysiłek – powiedział do przedszkolaków Zastępca Burmistrza Jan Kolasa podczas otwarcia. – Tą wystawę będziemy pokazywać wszystkim tym, którzy będą chcieli podziwiać wasze prace, ale także wszystkim mieszkańcom miasta, którzy przychodzą do urzędu.

Przedszkolaki oprócz prac plastycznych przygotowały także program artystyczny o jesiennej tematyce, który zaprezentowały w ramach wernisażu.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży VAniołek duży VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • "Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć" - 40 stronnicowy album z fotografiami Grzegorza Gałązki i tekstem Ks. Władysława Mariana Zarębczana. Wydawnictwo MICHALINEUM. My...
    40 zł
  • Wisiorek "Sopel"Wisiorek "Sopel"Wisiorek z kwarcem pokrytym tytanem. Obw. 60 cm. Dł. zawieszki 3,5 cm.
    60 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.