PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Kultura

Jesienne fantazje przedszkolaków

Sobota, 12 listopada 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-Pawlik„Jesienne fantazje”, czyli wystawę praca plastycznych wychowanków z miejskich przedszkoli nr 2 i nr 4 otwarto na korytarzu, na I piętrze Urzędu Miasta. W skromnym wernisażu uczestniczyli autorzy prac z wychowawcami i rodzicami.


- Duże brawa za te prace. Widzę tu ogromne serce i wysiłek – powiedział do przedszkolaków Zastępca Burmistrza Jan Kolasa podczas otwarcia. – Tą wystawę będziemy pokazywać wszystkim tym, którzy będą chcieli podziwiać wasze prace, ale także wszystkim mieszkańcom miasta, którzy przychodzą do urzędu.

Przedszkolaki oprócz prac plastycznych przygotowały także program artystyczny o jesiennej tematyce, który zaprezentowały w ramach wernisażu.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Spinka góralska ISpinka góralska IMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    170 zł
  • Korale folkowe IKorale folkowe IKorale folkowe wykonane z zielonego tybetu i żółtej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 106 cm.
    70 zł
  • Torebka filcowa XTorebka filcowa XTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą...
    160 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.