PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728 »

Nowy Targ

Rozmaitości

Konkurs na dekorację świąteczną

Czwartek, 11 lutego 2010 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikMaria Półtorak z ul. Podhalańskiej 12 w kategorii budynków wielorodzinnych zajęła pierwsze miejsce, a w kategorii budynków mieszkalnych drugie (pierwszego nie przyznano) – Anna Marek z ul. Partyzantów. W czwartek po południu w Urzędzie Miasta ogłoszone zostały wyniki konkursu Burmistrza Miasta Marka Fryźlewicza na najładniejszą dekorację świąteczną.


- Oprócz konkursu na najpiękniejszy ogród w mieście, ten konkurs na najpiękniejszą ozdobę jest konkursem szczególnym – powiedział Burmistrz Marek Fryźlewicz po ogłoszeniu wyników. – To dzięki niemu nasze miasto może mieć jeszcze ładniejszy wygląd. Oby uczestników, takich jak państwo, było jak najwięcej. Bardzo dziękuję za udział.
W kategorii wielorodzinnej pierwsze miejsce i nagrodę 350 zł otrzymała Maria Półtorak z ul. Podhalańskiej 12. Trzy równorzędne drugie miejsca i nagrody po 200 zł otrzymali: Renata Piżanowska-Zarytkiewicz z ul. Sikorskiego 25, Kazimierz Król z ul. Podhalańskiej 8 oraz Henryk Malanowski z ul. Podhalańskiej 6. Wyróżnienie w tej kategorii i 150 zł nagrody jury przyznało Annie Ciężczak z ul. Szaflarskiej 126.
W kategorii budynków mieszkalnych pierwszego miejsca nie przyznano. Drugie miejsce i nagrodę 300 zł otrzymała Anna Marek z ul. Partyzantów. Wyróżnienia i nagrody po 150 zł otrzymali: Bożena i Marek Zborowscy z ul. Partyzantów, Józef Ostafin z ul. Szaflarskiej, Dorota i Stanisław Wójciak z ul. Św Anny oraz Elżbieta i Wiesław Kubiczowie z ul. Spokojnej.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Sakiewka IVSakiewka IVSakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 9 cm Wysokość ok. 14 cm Długość ze sznurkiem ok. 49 cm Materiał: Filc Kolor...
    35 zł
  • Wisiorek "Ogródek 3"Wisiorek "Ogródek 3"Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 6 cm. Obw. 70 cm.
    30 zł
  • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na...
    35 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.