PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Sport

IX Mistrzostwa Pracowników Samorządowych Podhala

Poniedziałek, 31 maja 2010 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

IX Mistrzostwa Pracowników Samorządowych PodhalaDrużyna Urzędu Miasta Nowy Targ zwyciężyła w IX Mistrzostwach Pracowników Samorządowych Podhala w dwuboju strzeleckim rozegranym na Strzelnicy im. Franciszka Dworskiego w Nowym Targu. Drugie miejsce zajęli koledzy z Urzędu Gminy Lipnica Wielka, trzecie reprezentacja Urzędu Miasta Rabka-Zdrój.


Nasza reprezentacja występowała w składzie: Beata Krzak Kondera (3 m. w klasyfikacji indywidualnej), Jan Czaja (4. m), Mariusz Foryt (zwycięzca klasyfikacji indywidualnej) i Paweł Maczek (11 m.). Drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajął Grzegorz Kocur z UG Lipnica Wielka, piąte Andrzej Serafin z UG Szaflary, szóste Małgorzata Korab-Pańszczyk z UM Zakopane.

Nagrody zwycięzcom wręczył Burmistrz Miasta Nowego Targu Marek Fryźlewicz, który z satysfakcją podkreślił jak ważne znaczenie w zagospodarowaniu wolnego czasu młodzieży spełnia miejska strzelnica, którą opiekuje się Liga Obrony Kraju. Systematycznie korzystają z niej również policjanci i strażnicy graniczni, oraz różne instytucje, które urządzają tu m.in. strzelania integracyjne.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa XTorebka filcowa XTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą...
    160 zł
  • Sakiewka IIISakiewka IIISakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 10 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 50 cm Materiał: Filc Kolor...
    40 zł
  • Torebka filcowa IITorebka filcowa IITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA -...
    160 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.