PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Sport

IX Mistrzostwa Pracowników Samorządowych Podhala

Poniedziałek, 31 maja 2010 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

IX Mistrzostwa Pracowników Samorządowych PodhalaDrużyna Urzędu Miasta Nowy Targ zwyciężyła w IX Mistrzostwach Pracowników Samorządowych Podhala w dwuboju strzeleckim rozegranym na Strzelnicy im. Franciszka Dworskiego w Nowym Targu. Drugie miejsce zajęli koledzy z Urzędu Gminy Lipnica Wielka, trzecie reprezentacja Urzędu Miasta Rabka-Zdrój.


Nasza reprezentacja występowała w składzie: Beata Krzak Kondera (3 m. w klasyfikacji indywidualnej), Jan Czaja (4. m), Mariusz Foryt (zwycięzca klasyfikacji indywidualnej) i Paweł Maczek (11 m.). Drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajął Grzegorz Kocur z UG Lipnica Wielka, piąte Andrzej Serafin z UG Szaflary, szóste Małgorzata Korab-Pańszczyk z UM Zakopane.

Nagrody zwycięzcom wręczył Burmistrz Miasta Nowego Targu Marek Fryźlewicz, który z satysfakcją podkreślił jak ważne znaczenie w zagospodarowaniu wolnego czasu młodzieży spełnia miejska strzelnica, którą opiekuje się Liga Obrony Kraju. Systematycznie korzystają z niej również policjanci i strażnicy graniczni, oraz różne instytucje, które urządzają tu m.in. strzelania integracyjne.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę VMagnes Folk na lodówkę VMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego...
    7 zł
  • „Gwołtu, co sie nie robi”„Gwołtu, co sie nie robi”Płyta DVD zawiera spektakl „Gwołtu, co sie nie robi” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 2 godz. 3 min.) Amatorski Zespół Teatralny...
    30 zł
  • Komplet "Droga Mleczna"Komplet "Droga Mleczna"Elegancki komplet, naszyjnik z wisiorkiem, kolczyki oraz bransoletka. Nadaje się do na wieczór, do sukienki, do białej, czarnej bluzki. Może być kompletem ślubnym...
    260 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.