PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Akcja „Podhale dzieciom”

Sobota, 6 lutego 2010 r.
Autor: Radosław Jastrzębski - Maltańska Służba Medyczna

Akcja „Podhale dzieciom”Los chorych czy niepełnosprawnych dzieci, przypomina nam wszystkim, że świat który nas otacza wcale nie jest taki kolorowy i bezpieczny, jak nam się wydaje, zaś rodzina, przyjaciele i bliscy nie zawsze są w stanie sprostać niejednokrotnie astronomicznie wysokim kosztom leczenia, operacji czy rehabilitacji. Kiedy więc rodzina musi zmierzyć się z chorobą czy niepełnosprawnością swojego dziecka często pozostaje bezradna i nie wie, gdzie szukać pomocy. Pragniemy wspierać i pomagać dzieciom z Podhala i ich rodzinom, tak aby już nie czuły się bezradne czy porzucone. Dlatego też wychodząc naprzeciw temu zdaniu postanowiliśmy uruchomić akcję zbierania środków potrzebnych na leczenie, rehabilitację i pomoc dla dzieci – „Podhale Dzieciom”.


Można wpłacać pieniądze na konto MSM lub przekazać swój 1% podatku na ten cel. Ważne, aby w obu tych przypadkach dopisać tytuł akcji.
Zgromadzone środki będą przekazywane na szeroko rozumianą pomoc dla dzieci. Chcemy pomóc w opłaceniu kosztownych operacji, czy długotrwałych rehabilitacji. Chcemy mieć możliwość zakupu i podarowania sprzętu potrzebnego do leczenia.
Na stronach MSM (www.msm.nowotarski.pl) będziemy przedstawiali komu, ile i na jaki cel zostały te środki przekazane. Ze względu na to, że będziemy sprawdzać każdą z osób, którą obejmiemy naszą pomocą, będą mieli Państwo pewność, że te środki na pewno trafiają do dzieci potrzebujących oraz będzie zawsze można sprawdzić jak zostały zadysponowane.
Dlatego prosimy, pomóż nam pomagać...

Naszą akcję można wesprzeć na trzy sposoby:

1. Wszędzie tam, gdzie podczas imprez masowych pojawią się wolontariusze Maltańskiej Służby Medycznej zbierający datki do puszek na ten cel.

2. Poprzez wpłaty na nasze konto:

Stowarzyszenie Maltańska Służba Medyczna – Pomoc Maltańska
Bank BPH S.A.
20 1060 0076 0000 3200 0133 3610
Koniecznie z dopiskiem „Podhale dzieciom”

3. Poprzez przekazanie nam 1% podatku

 (Poniżej wzór jak wypełnić PIT)

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa XITorebka filcowa XITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA -...
    160 zł
  • Ludowe etui na tablet VILudowe etui na tablet VILudowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31...
    60 zł
  • Okładka na zeszyt IIIOkładka na zeszyt IIILudowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm...
    30 zł

Galerie zdjęć:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.