PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Uroczysta Sesja

Niedziela, 31 października 2010 r.
Autor: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Uroczysta Sesja28 października w Budynku Administracyjnym Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im Jana Pawła II w Nowym Targu odbyła się ostatnia, uroczysta 55 sesja III Kadencji Rady Powiatu Nowotarskiego. W pierwszej Części posiedzenia Starosta Powiatu Nowotarskiego Krzysztof Faber oraz Przewodniczący Rady Powiatu Nowotarskiego Jan Krzak uroczyście wręczyli Kazimierzowi Wolskiemu Medal Zasłużony dla Podhala, który nadała mu Kapituła Honorowa 30 września 2010 roku. Druga część posiedzenia poświęcona była podsumowaniu pracy Rady w ostatniej Kadencji.


Przewodniczący każdej z 7 Komisji zabrali głos, by przedstawić podsumowanie swojej działalności. Mieli okazję pochwalić się osiągnięciami, podziękować współpracownikom, podkreślając przy tym że zawsze jest jeszcze wiele do zrobienia.

Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego Bogusław Waksmundzki przedstawił multimedialną prezentację osiągnięć w dziedzinie inwestycji, na której można było zobaczyć jak pod wpływem dotacji unijnych zmieniały się Szkoły i powstawały nowoczesne Sale Gimnastyczne.

Na zakończenie wręczono podziękowania dla wszystkich Radnych Powiatu Nowotarskiego, Naczelników wydziałów Starostwa Powiatowego, oraz dyrektorów Jednostek Powiatowych.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bańka choinkowa IBańka choinkowa IBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł
  • Komplet "Droga Mleczna"Komplet "Droga Mleczna"Elegancki komplet, naszyjnik z wisiorkiem, kolczyki oraz bransoletka. Nadaje się do na wieczór, do sukienki, do białej, czarnej bluzki. Może być kompletem ślubnym...
    260 zł
  • Okładka na zeszyt IIOkładka na zeszyt IILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm...
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.