PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Burmistrz Marek Fryźlewicz zasłużonym dla Policji

Czwartek, 28 lipca 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikBurmistrz Marek Fryźlewicz został odznaczony Złotym Medalem Zasłużony dla Policji. Medal otrzymał z rąk insp. Mariusza Woźniczki, zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji z okazji środowych obchodów Święta Policji w komendzie powiatowej w Nowym Targu.


– Dziękuję i życzę samorządowców dotrzymujących słowa, bo sam wiem jak to czasem trudno – powiedział dziękując za odznaczenie i składając życzenia świętującym funkcjonariuszom.

Jak co roku Burmistrz przyznał także swoje nagrody policjantom wyróżniającym się w pracy dla poprawy bezpieczeństwa w Nowym Targu. W tym roku byli to asp. Mariusz Ciesielski, mł. asp. Radosław Kijak i mł. asp. Jerzy Kozieł.

Święto Policji było okazją do wręczenia odznaczeń resortowych i awansów. Wśród kilkudziesięciu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu awansowanych w tym roku są m.in. Komendant Powiatowy, obecnie podinspektor Zbigniew Domalik, jego Zastępca młodszy inspektor Kazimierz Kania, Naczelnik Sekcji Prewencji podinsp. Robert Siemek oraz Naczelnik Sekcji Ruchu Drogowego komisarz Dariusz Bańka.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek średni VAniołek średni VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł
  • Torebka filcowa XVIITorebka filcowa XVIITorebka filcowa z ludowym motywem. Zamykana na zatrzask. Środek z białej podszewki.   Szerokość ok. 28 cm Wysokość ok. 28 cm Wysokość z rączkami ok. 92 cm...
    80 zł
  • Zbójnickie czakoZbójnickie czakoZbójnickie czako wykonane z sukna w kolorze brązowym z sztywną wkładką skórzaną. Czako posiada orle pióro z zdobioną metalową okuwką z mosiądzu. Z guzem...
    950 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.