PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

„Szlakiem gwiazd” w Nowym Targu

Środa, 13 czerwca 2012 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Marcin JagłaPiotr Cyrwus, znany aktor z Waksmunda, popularny dzięki roli Ryszarda Lubicza z telewizyjnego serialu „Klan” odwiedził Nowy Targ z ekipą programu „Szlakiem gwiazd”. Program prezentuje realizacje inwestycji unijnych w Polsce – już wykonane, lub w trakcie budowy. W naszym mieście filmowcy odwiedzili Rynek, halę sportową na Niwie i punkt informacyjny w ratuszu.


O inwestycjach z Piotrem Cyrwusem rozmawiał Zastępca Burmistrza Jan Kolasa. Opowiedział on o wszystkich programach unijnych prowadzonych w mieście. Nie tylko o rewitalizacji centrum miasta, ale również o rekordowym projekcie modernizacji gospodarki wodno-ściekowej, o programie wymiany taboru w ramach poprawy jakości komunikacji publicznej i wielu innych. 

Prowadzący odcinek aktor nieprzypadkowo został wybrany do zaprezentowania stolicy Podhala. Piotr Cyrwus chodził do nowotarskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Seweryna Goszczyńskiego. Spontanicznie witał się z mieszkańcami miasta, którzy rozpoznawali w nim nie tylko „Rysia z Klanu” ale właśnie Piotra Cyrwusa pochodzącego z miejscowości sąsiadującej z Nowym Targiem. 

Odcinek o Nowym Targu zostanie wyemitowany na początku lipca na antenie pierwszego programu Telewizji Polskiej.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletk​a "Z pirytem"Bransoletk​a "Z pirytem"Bransoletka z fasetowanym pirytem, z perełkami rzecznymi, oraz z oliwek hematytowych. Obw. 20,5 cm.
    50 zł
  • Komplet "Droga Mleczna"Komplet "Droga Mleczna"Elegancki komplet, naszyjnik z wisiorkiem, kolczyki oraz bransoletka. Nadaje się do na wieczór, do sukienki, do białej, czarnej bluzki. Może być kompletem ślubnym...
    260 zł
  • Spinka góralska VISpinka góralska VIMetalowa, mała spinka góralska w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    130 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.