PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Poronin

Wiadomości

Festyn Szkolny

Środa, 30 czerwca 2010 r.
Autor: Robert Chowaniec

Festyn SzkolnyRada Rodziców wraz z Dyrekcją Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Poroninie im. Legionów Polskich zorganizowali Festyn Szkolny na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie. Jest to już kolejny festyn, z którego całkowity dochód przeznaczony jest na potrzeby zespołu szkół w Poroninie im. Legionów Polskich. W organizację festynu właczają się w szczególności rodzice uczniów oraz lokalni przedsiębiorcy poprzez sponsoring, jak i mieszkańcy Poronina.


Pragnę serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, za nieocenioną pomoc w organizacji i obsłudze Festynu. Podziękowania składam konferansjerom Annie Jarosz - Zbójnicce i Wojciechowi Polakowi, za bardzo sprawne i humorystyczne prowadzenie festynu. Wielkie słowa podziękowania składam rodzicom, sponsorom, darczyńcom za wparcie finansowe naszego festynu. Dzięki Waszym datkom loteria fantowa cieszyła się ogromnym powodzeniem. Należy dodać, że kolejny już festyn należy uznać za udany - wszystkie zarobione pieniądze zostaną przekazane na potrzeby Zespołu Szkół w Poroninie im. Legionów Polskich. Myślę, że festyn szkolny wpisał się już historię naszej miejscowości, a kontynuacja sprawdzonego pomysłu staje się powinnością. Dlatego już teraz mówimy do zobaczenia za rok - serdecznie zapraszamy.

Robert Chowaniec
Przewodniczący Rady Rodziców
przy Zespole Szkół w Poroninie

Zobacz w naszym sklepie:
  • Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaGwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaZespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...
    25 zł
  • Grafika Folk w ramce XGrafika Folk w ramce XGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł
  • Aniołek duży VAniołek duży VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.