PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2012 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Rabka-Zdrój

Rozmaitości

Dzień Dziecka w Rabkolandzie – Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom

Wtorek, 5 czerwca 2012 r.
Autor: Czesław Bajer

fot. Czesław BajerJuż po raz ósmy Rabkoland 1 czerwca stał się prawdziwym rajem dla wszystkich dzieci, które mimo kapryśnej aury dopisały. W Rodzinnym Parku Rozrywki „Rabkoland” bawiło się w tym roku kilka tysięcy uśmiechniętych dzieci, co świadczy o tym jak wielką popularnością cieszy się ta impreza charytatywna.


Przez cały dzień autokary bezpłatnie dowoziły do Rabki wychowanków domów dziecka oraz zgłoszone przez szkoły dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin. Na odwiedzających festyn czekała moc atrakcji. Przejażdżkom na karuzelach i konkursom nie było końca. Rozdano liczne upominki i rozlosowano cenne nagrody, w tym trzy rowery górskie. Dla spragnionych i głodnych był ciepły poczęstunek oraz słodycze.

Organizatorzy poseł Andrzej Gut – Mostowy, Izby Gospodarcze Tatrzańska i Nowotarska składają serdecznie podziękowania za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy, szczegółowy wykaz firm i instytucji na stronie www.mostowy.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek średni VAniołek średni VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł
  • Grafika Folk w ramce IIGrafika Folk w ramce IIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł
  • Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza" Obwód 47 cm. Materiały: Turkus (duże owale i kule), Stare szkło weneckie, Piryt, Hematyt, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez...
    175 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.