PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728 »

Rabka-Zdrój

Sport

Slalom dla Krzysia Graczyka

Wtorek, 23 lutego 2010 r.
Autor: Piotr Kuczaj

Slalom dla Krzysia Graczyka270 osób sklasyfikowanych w jedenastu grupach wiekowych wzięło udział w dobroczynnym slalomie gigancie "POMOC DLA KRZYSIA" www.krzysgraczyk.pl na Maciejowej 21 lutego. Pięć lat temu w tym samym miejscu uczeń trzeciej klasy gimnazjum Krzysztof Graczyk miał wypadek, w wyniku którego doznał wylewu krwi do mózgu. Do tej pory Krzyś poddawany jest intensywnej rehabilitacji opłacanej ze środków pozyskiwanych od darczyńców. Na szczęcie różnorodne zabiegi, m.in. fizykoterapia, bio-feedback, ćwiczenia logopedyczne, basen, jazda na nartach, na rowerze pod nadzorem specjalistów przynoszą efekty. Wciąż jednak wymagają nowych nakładów finansowych.


Slalom gigant na Maciejowej to jedna z form zbiórki pieniędzy na przywracanie Krzysiowi sprawności. W tym roku zorganizowany został po raz piąty. Z wpisowego od uczestników slalomu zebrano tym razem ponad 6 tys. zł. Dodatkowo kierownictwo Maciejowa - Ski przekazało 1 tys. zł – To najwyższa z dotychczasowych zebranych tu kwot - powiedział nam tata Krzysia. – Wystarczy tych pieniędzy jednak tylko na półtora miesiąca zajęć rehabilitacyjnych - dodał.

Zwody zorganizowały Klub Sportowy Yeti z Krakowa (Agnieszka i Krzysztof Leonowiczowie), Małopolski Okręgowy Związek Narciarski i Maciejowa – Ski. Krzyś Graczyk był jedną z osób wręczających uczestnikom slalomu pamiątkowe dyplomy i podziękowania. Osoby chcące wesprzeć finansowo jego rehabilitację mogą dokonywać wpłat na konto. www.krzysgraczyk.pl

Roman Graczyk, ING Bank Sląski, 50 1050 1445 1000 0022 8947 9087

Wyniki zawodów [TUTAJ].

Galeria zdjęć [TUTAJ]

Relacja w TVP KRAKÓW w najbliższą środę o 18 i 22.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza" Obwód 47 cm. Materiały: Turkus (duże owale i kule), Stare szkło weneckie, Piryt, Hematyt, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez...
    175 zł
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Aniołek średni IIIAniołek średni IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.