PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Październik 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Rabka-Zdrój

Sport

Gimnazjada Powiatu Nowotarskiego

Wtorek, 16 października 2012 r.
Autor: Maciej Stasiński

Gimnazjada Powiatu NowotarskiegoGIMNAZJADA POWIATU NOWOTARSKIEGO – SZKOLNA INDYWIDUALNA LIGA LEKKOATLETYCZNA – PUCHAR GORCÓW. Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ – Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój, Międzyszkolny Klub sportowy Rabka-Zdrój - Korzeniowski.pl, Urząd Miasta Rabka-Zdrój. Stadion miejski w Rabce-Zdroju.


WYNIKI  INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT:

         100m                                                                                  

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

SOBÓL

ALEKSANDRA

G1 RABKA-ZDRÓJ

14,34

 

11

CIENIAWSKA

MONIKA

G ŚW.RODZ. R-Z

15,39

2

PIEKARCZYK

EMILIA

G1 NOWY TARG

14,45

 

12

ŻÓŁTEK

KAROLINA

G1 NOWY TARG

15,49

3

OBŁĄK

PAULINA

G ŚW.RODZ. R-Z

14,79

 

13

SUROWIAK

KATARZYNA

G ŚW.RODZ. R-Z

15,56

4

KUBARSKA

PAULINA

G SPYTKOWICE

14,82

 

14

GRĄDZIEL

ANGELIKA

G CICHE

15,68

5

BASIORKA

ELŻBIETA

G CICHE

14,99

 

15

ŚWIDER

KAROLINA

G PONICE

15,78

6

SMOLEN

MAGDALENA

G SPYTKOWICE

15,03

 

16

ZAWODNIAK

EWELINA

G CICHE

15,89

7

BASIORKA

EWA

G CICHE

15,10

 

17

KARKULA

KINGA

G ŚW.RODZ. R-Z

15,92

8

MARSZALIK

JOANNA

G1 RABKA-ZDRÓJ

15,17

 

 

ZAJĄC

BARBARA

G PONICE

15,92

9

PORADA

GABRIELA

G1 RABKA-ZDRÓJ

15,19

 

19

SIDZUNKA

BEATA

G1 RABA WYŻNA

15,99

10

PĘDZIMĄŻ

NATALIA

G1 RABKA-ZDRÓJ

15,20

 

 

MICHNIAK

DOMINIKA

G CICHE

15,99

 

         300m                                                                                  

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

BRANDYS

AGNIESZKA

G SPYTKOWICE

50,46

 

10

PALARCZYK

KATARZYNA

G ŚW.RODZ. R-Z

56,09

2

MACIOŁ

WERONIKA

G1 RABKA-ZDRÓJ

50,94

 

11

KOMPERDA

MAŁGORZATA

G CICHE

56,11

3

BASIORKA

EWA

G CICHE

51,27

 

12

KUDŁACZ

PAULINA

G ŚW.RODZ. R-Z

57,06

4

MACIOŁ

EWA

G1 RABKA-ZDRÓJ

51,36

 

13

KOWALCZE

KAROLINA

G1 RABKA-ZDRÓJ

57,34

5

SŁOWIK

ALEKSANDRA

G1 NOWY TARG

51,60

 

14

CIENIAWSKA

KAROLINA

G1 RABKA-ZDRÓJ

57,79

6

BASIORKA

ELŻBIETA

G CICHE

51,63

 

15

GARGOL

PATRYCJA

G1 RABKA-ZDRÓJ

59,37

7

BIELAK

ADRIANA

G SPYTKOWICE

52,54

 

16

FILAS

KLAUDIA

G ŚW.RODZ. R-Z

59,64

8

MAJCHROWICZ

KAROLINA

G SPYTKOWICE

53,73

 

17

SŁOWIŃSKA

WERONIKA

G1 RABKA-ZDRÓJ

59,71

9

NOWAK

DARIA

G1 NOWY TARG

54,66

 

 

 

 

 

 

 

         600m   

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

SZWAJNOS

MAŁGORZATA

G CICHE

1.55,51

 

8

MURZYN

KRYSTYNA

G SPYTKOWICE

2.06,36

2

ŁOPUCH

PATRYCJA

G1 RABKA-ZDRÓJ

1.56,37

 

9

KUBOWICZ

PAULINA

G1 RABKA-ZDRÓJ

2.08,73

3

PAWLIKOWSKA

PAULINA

G1 NOWY TARG

2.00,01

 

10

LUBERDA

MARIOLA

G1 RABKA-ZDRÓJ

2.10,40

4

STĘKAŁA

DANUTA

G CICHE

2.01,01

 

11

MICHALAK

PAULINA

G ŚW.RODZ. R-Z

2.11,80

5

TOKARCZYK

URSZULA

G1 NOWY TARG

2.01,36

 

12

SMIESZEK

WERONIKA

G SPYTKOWICE

2.15,97

6

HOLLA

KATARZYNA

G ZUBRZYCA G.

2.02,50

 

13

GOŁĘBIEWSKA

MARIA

G1 NOWY TARG

2.23,97

7

FLOREK

MONIKA

G1 RABKA-ZDRÓJ

2.04,56

 

 

 

 

 

 

                                                                        

        skok w dal  

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

SOBÓL

ALEKSANDRA

G1 RABKA-ZDRÓJ

4,09

 

7

ŚWIDER

KAROLINA

G PONICE

3,67

2

BRANDYS

AGNIESZKA

G SPYTKOWICE

3,99

 

8

MAJCHROWICZ

KAROLINA

G SPYTKOWICE

3,54

3

KURAŃDA

PAULINA

G ŚW.RODZ. R-Z

3,96

 

9

ZAJĄC

BARBARA

G PONICE

3,53

4

KIETA

AGNIESZKA

G CICHE

3,88

 

10

ZAWODNIAK

EWELINA

G CICHE

3,53

5

SUROWIAK

KATARZYNA

G ŚW.RODZ. R-Z

3,78

 

11

NIEDŹWIEDŹ

MAGDALENA

G ŚW.RODZ. R-Z

3,12

6

PORADA

GABRIELA

G1 RABKA-ZDRÓJ

3,74

 

 

 

 

 

 

    

        pchnięcie kulą       3kg             

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

LIS

MAGDALENA

G1 RABA WYŻNA

9,47

 

8

KIETA

AGNIESZKA

G CICHE

7,53

2

GRĄDZIEL

ANGELIKA

G CICHE

8,89

 

9

WSÓŁ

ALEKSANDRA

G ŚW.RODZ. R-Z

7,46

3

MICHNOWSKA

NATALIA

G PONICE

8,19

 

10

ŚWIDER

BEATA

G PONICE

7,45

4

BOBAK

IWONA

G CICHE

7,85

 

11

KOZAK

KLAUDIA

G PONICE

7,34

5

DZIWISZ

IZABELA

G ŚW.RODZ. R-Z

7,76

 

12

SERAFIN

KAMILA

G ŚW.RODZ. R-Z

6,63

6

TEPER

AGNIESZKA

G SPYTKOWICE

7,75

 

13

KOJS

OLIVIA

G ŚW.RODZ. R-Z

6,26

7

OCHMAN

ADRIANA

G PONICE

7,58

 

14

ZAPAŁA

GABRIELA

G1 RABKA-ZDRÓJ

6,03

   

        rzut oszczepem    

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

PAFF

KLAUDIA

G SPYTKOWICE

23,86

 

5

KAPŁON

AGNIESZKA

G ŚW.RODZ. R-Z

15,37

2

MICHNOWSKA

NATALIA

G PONICE

21,86

 

6

KAPŁON

IWONA

G PONICE

14,22

3

GONEK

ZUZANNA

G ŚW.RODZ. R-Z

21,56

 

7

KOZAK

KLAUDIA

G PONICE

13,53

4

WSÓŁ

ALEKSANDRA

G ŚW.RODZ. R-Z

20,42

 

 

 

 

 

 

    

        sztafeta  4x100m                                                               

1

Gimnazjum Spytkowice

59,50

 

3

Gimnazjum Nr1 Rabka-Zdrój 

61,96

2

Gimnazjum Św.Rodz. Rabka-Zdrój

61,70

 

4

Gimnazjum Ciche 

63,64

 

       Klasyfikacja zespołowa dziewcząt – „PUCHAR GORCÓW”:

1

Gimnazjum Ciche  /op. Tomasz Turski/

37 pkt.

 

5

Gimnazjum Nr1 Nowy Targ

     13 pkt.

2

Gimnazjum Nr1 Rabka Zdrój 

     32 pkt.

 

6

Gimnazjum Nr1 Raba Wyżna

7 pkt.

3

Gimnazjum Spytkowice

31 pkt.

 

7

Gimnazjum Ponice

 4 pkt.

4

Gimnazjum Św.Rodz. Rabka-Zdrój

 26 pkt.

 

8

Gimnazjum Zubrzyca Górna  

1 pkt.

 

 

 

WYNIKI  INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW:

         100m      

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

KONIECZNY

ARTUR

G1 RABKA-ZDRÓJ

12,15

 

10

WRÓBEL

KAMIL

G1 RABKA-ZDRÓJ

13,95

2

LITKE

DAWID

G1 RABKA-ZDRÓJ

12,39

 

 

JAROSZ

MICHAL

G1 RABKA-ZDRÓJ

13,95

3

ŚWIDER

SZYMON

G SPYTKOWICE

12,77

 

12

LUBERDA

SZCZEPAN

G1 NOWY TARG

13,96

4

PIERWOŁA

JAN

G1 NOWY TARG

13,07

 

13

BEDNARCZYK

DAMIAN

G CICHE

14,02

 

KADZIK

ŁUKASZ

G SPYTKOWICE

13,07

 

14

MIERZWA

DAWID

G CICHE

14,08

6

ŻĄDŁO

ARTUR

G SPYTKOWICE

13,17

 

15

BUJAK

PATRYK

G PONICE

14,15

7

WÓJTOWICZ

KONRAD

G ŚW.RODZ. R-Z

13,24

 

16

BARWA

WOJCIECH

G SPYTKOWICE

14,32

8

CZUBERNAT

PATRYK

G1 NOWY TARG

13,31

 

17

KOZAK

EMANUEL

G PONICE

14,73

9

OTRĘBA

DOMINIK

G CICHE

13,87

 

18

TROJANOWSKI

MAREK

G PONICE

15,64

 

        300m

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

ŻMUDA

MARCIN

G SPYTKOWICE

41,72

 

8

ŁOWISZ

ANDRZEJ

G CICHE

47,95

2

KNITTER

MICHAŁ

G1 RABKA-ZDRÓJ

42,36

 

9

MOSKAŁA

MAC

G1 RABKA-ZDRÓJ

48,42

3

KŁECZEK

MICHAŁ

G1 RABKA-ZDRÓJ

45,50

 

10

BRANDYS

SZYMON

G SPYTKOWICE

48,54

4

GĄSIENICA

ADRIAN

G CICHE

45,56

 

11

MOSKAŁA

JAN

G1 RABKA-ZDRÓJ

49,92

5

PICZURA

PAWEŁ

G CICHE

47,02

 

12

SZYBIAK

FRANCISZEK

G ŚW.RODZ. R-Z

51,59

6

BUJAK

PATRYK

G PONICE

47,19

 

13

GAWRON

MAREK

G ŚW.RODZ. R-Z

52,98

7

MORAWA

KRZYSZTOF

G CICHE

47,44

 

14

TROJANOWSKI

MAREK

G PONICE

53,26

 

        1000m 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

SZWAJNOS

MARCIN

G CICHE

2.52,30

 

8

MICHNIAK

ZBIGNIEW

G CICHE

3.21,58

2

NAWARA

MARCIN

G PONICE

3.05,77

 

9

MAKSYMIAK

 ŁUKASZ

G1 RABKA-ZDRÓJ

3.27,37

3

BORZĘCKI

PATRYK

G SPYTKOWICE

3.08,60

 

10

SOBCZAK

MICHAŁ

G SPYTKOWICE

3.31,62

4

PAFF

PRZEMEK

G SPYTKOWICE

3.12,01

 

11

WOJTOWICZ-PITEK

PIOTR

G1 RABKA-ZDRÓJ

3.36,30

5

JARZĄBEK

KAMIL

G CICHE

3.16,41

 

12

WALKOWICZ

MATEUSZ

G1 RABKA-ZDRÓJ

3.47,41

6

ŻMUDA

MICHAŁ

G SPYTKOWICE

3.17,58

 

13

PIĄTKOWSKI

JAKUB

G1 RABKA-ZDRÓJ

4.00,51

7

DUDA

JACEK

G PONICE

3.20,95

 

14

PĘKALA

MATEUSZ

G1 RABKA-ZDRÓJ

4.18,92

     

         skok w dal

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

ŻMUDA

MARCIN

G SPYTKOWICE

5,27

 

7

KOWALIK

SZYMON

G ZUBRZYCA G.

4,72

2

ŚWIDER

SZYMON

G SPYTKOWICE

5,10

 

8

WÓJTOWICZ

KONRAD

G ŚW.RODZ. R-Z

4,47

3

LITKE

DAWID

G1 RABKA-ZDRÓJ

5,04

 

9

BARWA

WOJCIECH

G SPYTKOWICE

4,45

4

MACIEJEWSKI

MICHAŁ

G ŚW.RODZ. R-Z

4,90

 

10

 ŁOWISZ

ANDRZEJ

G CICHE

4,18

5

WRÓBEL

KAMIL

G1 RABKA-ZDRÓJ

4,77

 

11

KOZAK

EMANUEL

G PONICE

4,03

6

SULARZ

 ŁUKASZ

G1 RABKA-ZDRÓJ

4,73

 

 

 

 

 

 

     

  pchnięcie kulą       5kg  

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

DYRDA

RAFAŁ

G ZUBRZYCA G.

10,87

 

7

DYRDA

BARTŁOMIEJ

G ZUBRZYCA G.

8,30

2

KONIECZNY

ARTUR

G1 RABKA-ZDRÓJ

9,54

 

8

MOSKAŁA

MACIEJ

G1 RABKA-ZDRÓJ

7,93

3

BAL

PIOTR

G PONICE

9,30

 

9

SZELIGA

DANIEL

G CICHE

7,89

4

KŁECZEK

MICHAŁ

G1 RABKA-ZDRÓJ

8,81

 

10

PICZURA

PAWEŁ

G CICHE

7,76

5

JAROSZ

MICHAŁ

G1 RABKA-ZDRÓJ

8,79

 

11

TYRPUŁA

ZBIGNIEW

G PONICE

6,98

6

 
Zobacz w naszym sklepie:
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom ISłownik biograficzny "Podhalanie" tom ILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł
  • Sakiewka IIISakiewka IIISakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 10 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 50 cm Materiał: Filc Kolor...
    40 zł
  • Spinka góralska IIISpinka góralska IIIMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z wizerunkiem błogosławionego Jana Pawła II w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7 cm, długość (z...
    170 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.