PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Wiadomości

Rabka-Zdrój zna angielski na B1+

Sobota, 7 lipca 2012 r.
Autor: Europejskie Centrum Językowe Summit

Rabka-Zdrój zna angielski na B1+B1+ to uśredniony wynik wielkiego testu języka angielskiego dla Rabki-Zdrój według skali CEFR. Pięknie! Wielkimi krokami zbliżamy się do poziomu zaawansowanego! Niemal bezbłędnie rozpoznajemy rutynowe, leksykalno-gramatyczne użycie języka. Nie mamy większych problemów ze zrozumieniem głównych wątków nawet w przypadku dłuższych i złożonych wypowiedzi.


Jednak zaawansowane słownictwo, z którym się spotykamy na tym poziomie (czasowniki złożone, związki frazeologiczne, wyrażenia idiomatyczne) jest często największym wyzwaniem. To wiedza pasywna. Żeby ją uaktywnić, nie powinniśmy tracić kontaktu z językiem.

Więcej czytajmy, oglądajmy po angielsku, gdyż wówczas swobodniej będziemy się wypowiadać! 

Dziękujemy wszystkim za liczny udział i świetną atmosferę w nowo otwartym amfiteatrze podczas wielkiego test języka angielskiego. 

Zapraszamy każdego uczestnika testu do sprawdzenia swojego  wyniku logując się na indywidualnym koncie.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Flakon szklany IVFlakon szklany IVOkrągły falkon szklany z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 13,5 cm, średnica 18 cm (średnica podstawy 13,5 cm)
    90 zł
  • Okładka na zeszyt IOkładka na zeszyt ILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm.
    30 zł
  • Grafika Folk w ramce IXGrafika Folk w ramce IXGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.