PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Wiadomości

Rabka-Zdrój zna angielski na B1+

Sobota, 7 lipca 2012 r.
Autor: Europejskie Centrum Językowe Summit

Rabka-Zdrój zna angielski na B1+B1+ to uśredniony wynik wielkiego testu języka angielskiego dla Rabki-Zdrój według skali CEFR. Pięknie! Wielkimi krokami zbliżamy się do poziomu zaawansowanego! Niemal bezbłędnie rozpoznajemy rutynowe, leksykalno-gramatyczne użycie języka. Nie mamy większych problemów ze zrozumieniem głównych wątków nawet w przypadku dłuższych i złożonych wypowiedzi.


Jednak zaawansowane słownictwo, z którym się spotykamy na tym poziomie (czasowniki złożone, związki frazeologiczne, wyrażenia idiomatyczne) jest często największym wyzwaniem. To wiedza pasywna. Żeby ją uaktywnić, nie powinniśmy tracić kontaktu z językiem.

Więcej czytajmy, oglądajmy po angielsku, gdyż wówczas swobodniej będziemy się wypowiadać! 

Dziękujemy wszystkim za liczny udział i świetną atmosferę w nowo otwartym amfiteatrze podczas wielkiego test języka angielskiego. 

Zapraszamy każdego uczestnika testu do sprawdzenia swojego  wyniku logując się na indywidualnym koncie.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa XTorebka filcowa XTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą...
    160 zł
  • Spinka góralska ISpinka góralska IMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    170 zł
  • Ludowe etui na tablet IILudowe etui na tablet IILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.