PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Grudzień 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Rozmaitości

Patronat medialny WATRA

Anna Malacina-Karpiel „posłuchaj mnie… Tutaj”. Rozstrzygnięcie konkursu!

Poniedziałek, 3 grudnia 2012 r.
Autor: AKS

Anna Malacina-Karpiel „posłuchaj mnie… Tutaj”. Rozstrzygnięcie konkursu!Dziś w serwisie WATRA rozstrzygnicie konkursu, w którym do wygrania były cztery albumy Anny Malaciny-Karpiel „posłuchaj mnie… Tutaj”. Rozlosowaliśmy je wśród osób, które do piątku 30 listopada do godz. 20.00 przysłały maila z poprawną odpowiedzią na konkursowe pytanie, które brzmiało: Z jakim zespołem regionalnym związana jest Anna Malacina-Karpiel?


Pytanie okazało się podchwytliwe. Prawidłowej odpowiedzi, że jest to zespół "Regle" z Poronina, udzieliło jedynie 5 osób.   

WYNIKI KONKURS

 1. Katarzyna Łuszczek z Zębu
 2. Krystyna Witek z Gronkowa
 3. Halina Stołowska z Suchego
 4. Agnieszka Kalisz z Czerwiennego

Wszystkim dziękujemy za udział. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Nagrody prześlemy pocztą.


Anna Malacina-Karpiel to wokalistka z Poronina, dotąd kojarzona przede wszystkim z zespołem „Turnioki”. Karierę solową rozpoczęła od skromnych, organizowanych przez siebie koncertów na terenie Podhala. Wraz z zespołem Bo Band zaśpiewała kolędy i pastorałki w nowoczesnej aranżacji Arkadiusza Wiecha. Razem z Izabelą Mytnik stworzyła duet wokalny eMvoice. Wzięła też udział w programie X FACTOR. W tym roku wydała swoją pierwszą solową płytę „posłuchaj mnie… Tutaj”. Promujący ją koncert odbył się 27 listopada w Termach Podhalańskich w Szaflarach.

Zobacz w naszym sklepie:
 • Magnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego...
  7 zł
 • Aniołek średni IVAniołek średni IVAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
  10 zł
 • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na...
  35 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.