PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Suche

Wiadomości

Rekrutacja do punktu przedszkolnego w Suchem

Czwartek, 4 kwietnia 2013 r.
Autor: AKS

Rekrutacja do punktu przedszkolnego w SuchemW związku z realizacją projektu pn. „Z tradycją od przedszkola. Integracyjny Punkt Przedszkolny Górolicki” przez Stowarzyszenie Oświatowe Na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Podtatrza w Suchem w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki działanie: Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienia wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1: Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej, rozpoczęto rekrutację do punktu przedszkolnego.


Punkt przedszkolny działać będzie od 1 września 2013 roku w budynku Szkoły Podstawowej im Antoniny Tatar w Suchem w godzinach od 7.30 do 16.30.  Opieką przedszkolną objęte będą dzieci w wieku 3-5 lat, zameldowane na terenie Gminy Poronin.

Wnioski o przyjęcie dziecka do punktu przedszkolnego należy złożyć osobiście do dnia 25.04.2013 r.

 • w  Szkole Podstawowej  im Antoniny Tatar w Suchem w godz.  8.00 – 14.00
 • Przesyłką pocztową na adres Stowarzyszenie Oświatowe Na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Podtatrza w Suchem  34-520 Poronin Suche 115 A (decyduje data wpływu). 

Do projektu zostaną zakwalifikowane dzieci spełniające kryteria naboru zawarte w regulaminie rekrutacji.

Zobacz w naszym sklepie:
 • Grafika Folk w ramce XGrafika Folk w ramce XGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
  55 zł
 • Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik z kolorowych howlitów / pastylki /  oraz szklanych kwiatków i przekładek. Obwód 50,5 cm
  65 zł
 • Flakon szklany IVFlakon szklany IVOkrągły falkon szklany z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 13,5 cm, średnica 18 cm (średnica podstawy 13,5 cm)
  90 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.