PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
  Październik 2009 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Szczawnica

Sport

Piłka nożna dziewcząt

Piątek, 23 października 2009 r.
Autor: Tadeusz Watycha – Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu

fot. Powiatowe Centrum Kultury w Nowym TarguW dniu 21 października 2009r. w Sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Niedzicy odbyły się eliminacje szkół podstawowych rejonu Szczawnica w piłce nożnej dziewcząt. Bezkonkurencyjną okazała się reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej z Frydmana, która zajęła pierwsze miejsce.


II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa ze Sromowiec Wyżnych, a III Szkoła z Grywałdu. Najlepszą zawodniczką została wybrana Katarzyna Kawa z Frydmana. Wręczenia nagród dokonali: Józef Dyda – pracownik Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu – koordynator sportowy rejonu Szczawnica oraz Tadeusz Watycha – Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury – głównego organizatora systemu sportu szkolnego w Powiecie Nowotarskim. Zawody zostały zorganizowane w ramach systemu współzawodnictwa dzieci i młodzieży Szkolnego Związku Sportowego. Dwie pierwsze drużyny awansowały do Igrzysk Powiatu Nowotarskiego, które odbędą się 6 listopada w hali sportowej w Maniowach. Organizatorzy dziękują za przychylność i udzieloną pomoc Wójtowi Gminy Łapsze Niżne Panu Pawłowi Dziubanowi oraz gospodarzowi obiektu – Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Niedzicy – Panu Piotrowi Góreckiemu.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom IISłownik biograficzny "Podhalanie" tom IILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie II Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł
  • Bransoletka "Mix 2"Bransoletka "Mix 2"Bransoletka "Mix 2" Obwód - 18,5 cm. Materiały: Agat, Koral, Szkło, Masa perłowa, Metal. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    60 zł
  • Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale" Obwód - 44 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    95 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.