PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane, Nowy Targ

Wiadomości

Droga na Harvard

Piątek, 22 marca 2013 r.
Autor: AKS

Droga na HarvardAkademicki Klub Żeglarski nieoficjalnie inaugurując swoją działalność, w ścisłej współpracy z Władzami Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu organizuje dla powiatów tatrzańskiego i nowotarskiego niezwykłe spotkanie pod hasłem „Droga na Harvard”.


Spotkania z absolwentem Uniwersytetu Harvarda, członkiem Harvard Club of Poland, na które zapraszamy studentów, gimnazjalistów (klasa III) i licealistów, uczniów szkół średnich, odważnych i z pasją, odbędą się we wtorek 26 marca w Zakopanem i Nowym Targu, rozpoczynane o godz. 10.00 - w Zakopanem w ZSO I LO im. Oswalda Balzera ul. Słoneczna 1 i o godz. 14.00 – w PPWSZ w Nowym Targu ul. Kokoszków 71 .

Celem spotkania jest zachęcenie uczniów, studentów i wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w konkursie, o którym szerzej na www.droganaharvard.pl. Zwycięzcy w nagrodę pojadą do Harvardu (wycieczka 10-dniowa do USA). Laureaci zostają objęci indywidualną opieką mentorską ze strony Stowarzyszenia Harvard Club of Poland i pomocą, jeśli zdecydują się studiować na renomowanych uczelniach zagranicznych w tym na Uniwersytecie Harvarda w USA.

Zgłoszenia indywidualne oraz szkół prosimy kierować pod numer telefoniczny +48662235613 (AKŻ) lub do biura prorektora Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu ewentualnie pod adres internetowy topwanta@gmail.com - w terminie do dnia 26.03.2013 do godziny 12.00.

Gościem, który wystąpi na spotkaniu "Droga na Harvard", jest Pan Jarosław Góra - absolwent Harvard Business School TGMP, rok 2001. Od 1996 roku Członek Zarządu Media Development Investment Fund, funduszu non for profit finansującego niezależne media w krajach stosujących opresje wobec wolności słowa - www.mdif.org. Pan Jarosław Góra jest również członkiem Kapituły konkursu "Droga na Harvard".

Ryszard Schaeffer – Komandor AKŻ w Nowym Targu

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na telefon IILudowe etui na telefon IILudowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm
    25 zł
  • Torebka filcowa IITorebka filcowa IITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA -...
    160 zł
  • Grafika Folk w ramce IGrafika Folk w ramce IGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.