PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Kultura

Spotkanie z poezją Jerzego Tawłowicza

Niedziela, 20 marca 2011 r.
Autor: Anna Karpiel-Semberecka

fot. Anna Karpiel-SembereckaW ramach trwajacego w Zakopanem Maratonu Teatru 19 marca w Grand Hotelu Stamary odbył się wieczór autorski Jerzego Tawłowicza "Opowiem Ci wierszem...". Spotkaniu z poezją, a także muzyką, towarzyszyła miła i kameralna atmosfera. Było więc trochę zimowej jeszcze zadumy, wspomnień o tych, którzy już odeszli, wreszcie trochę zachwytu dla otaczającego nas świata i przede wszystkim oderwania się od szarej codziennosci.


Jerzy Tawłowicz to znany przewodnik tatrzański, dla którego góry nie tylko zawód, ale i życiowa pasja, którą łączy z zamiłowaniem do fotografi, grafiki i poezji. Utrwala ulotne chwile zachwytu i zadumy w górach, niepowtarzalne, zmienne nastroje, piękno górskiego krajobrazu. Gra także na gitarze, do części swoich wierszy komponując muzykę.

Kolejne spotkanie z Jerzym Tawłowiczem i jego poezją odbędzie się 29 marca o godz. 19:00 w Białej Izbie Związku Podhalan, ul. Kościuszki 2 w Zakopanem, a nosić będzie tytuł "Poetycka wiosna w Tatrach". Zapraszamy!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Ogródek 5"Wisiorek "Ogródek 5"Wisiorek, z sukna i cekin. Średnica zawieszki 3 cm. Obw. 70 cm
    30 zł
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł
  • Torebka filcowa VIITorebka filcowa VIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek...
    160 zł

Galerie zdjęć:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.