PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Kultura

Konkurs na Dziecięcy Plakat Festiwalowy rozstrzygnięty

Środa, 30 maja 2012 r.
Autor: AKS

fot. Anna Karpiel-SembereckaRozstrzygnięto Konkurs na Dziecięcy Plakat Festiwalowy w ramach 44. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich Zakopane 2012. Nagrodę Grand Prix otrzymała 7-letnia Basia Bonczyk z Zakopanego. Jej praca promować będzie tegoroczny festiwal. Na plakat Mistrzostw Podhala w Powożeniu trafi z kolei praca Szymona Staszeczki.


Protokół z posiedzenia Komisji rozpatrującej  Konkurs na Dziecięcy Plakat Festiwalowy w ramach 44. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich Zakopane 2012 

Na konkurs wpłynęła rekordowa ilość 206 prac z całej Polski mi.in.: SP Poronin, SP Wasilków, SP Suche, SP 2 Zakopane, MDK Rybnik, MDK Kraków, SP 6 Kwidzyń,  SP Nekla, SP 5 Zakopane, SP 4 Nowy Targ, SP Wiskitki, Przedszkole Sióstr Felicjanek Zakopane, TCKiS „Jutrzenka”, ZS 2 Łaskarzew, ZS we Wrzosowej, Ośrodek Kultury Będzin,  SP Strzelce,  SP Warszawa, Artistic Studio Miechów, ZS Mrzeżyno, SP 4 Zakopane, SP Hrubieszów, SP Nowy Targ, Dom Ludowy Bukowina Tatrzańska. 

Komisja w składzie:

- Przewodniczący – artysta plastyk Krzysztof Jędrzejowski

- członkowie- viceburmistrz Miasta Zakopane – Mariusz Koperski

- Dyrektor Biura Promocji Zakopanego – Andrzej Kawecki

- sekretarz – Barbara Mróz 

przyznała następujące nagrody:

 

GRAND PRIX – PLAKAT DO DRUKU:

BARBARA  BONCZYK  lat 7,  instruktor Ewa Bartosz Mazuś,TCKiS „Jutrzenka”

ex aequo:

I MIEJSCE -  ANNA MURZYN lat 11, instruktor Urszula Gabryś Suchorab,TCKiS „Jutrzenka”

I MIEJSCE – REGINA GĄSIENICA GIEWONT lat 10, instruktor Wojciech Sikorski, TCKiS „Jutrzenka”

III MIEJSCE – SZYMON STYRCZULA- MAŚNIAK lat 10, instruktor Ewa Bartosz Mazuś,TCKiS „Jutrzenka”

NAGRODA SPECJALNA BURMISTRZA – do druku jako plakat Mistrzostw Podhala w Powożeniu w ramach 44. MFFZG

SZYMON STASZECZKA lat 7, instruktor Ewa Bartosz Mazuś, TCKiS „Jutrzenka”

 

WYRÓŻNIENIA – WYSTAWA:

  1. MARIA STASZECZKA lat 7, instruktor Ewa Bartosz Mazuś, TCKiS „Jutrzenka”
  2. OLA BACHLEDA SZELIGA lat 10, instruktor Ewa Bartosz Mazuś, TCKiS „Jutrzenka”
  3. MARTYNA KALETA lat 7, instruktor Ewa Bartosz Mazuś, TCKiS „Jutrzenka”
  4. MAJA STACHOWSKA lat 12, instruktor Maria Podobińska, TCKiS „Jutrzenka”
  5. PATRYCJA CHROBAK lat 11, instruktor Maria Podobińska, TCKiS „Jutrzenka”
  6. DARIA DUL  lat 7 instruktor Anna Szewczyk, TCKiS „Jutrzenka”
  7. MARIA KONIUSZY lat 11 INSTRUKTOR Wojciech Sikorski, TCKiS „Jutrzenka”
  8. DOMINIKA SZWED lat 9, nauczyciel Lucyna Jaróg, SP 4 Nowy Targ
  9. PATRYK JASIOROWSKI lat 9, nauczyciel Lucyna Jaróg, SP 4 Nowy Targ
  10. SZYMON BIEROWIEC  lat 9, nauczyciel Lucyna Jaróg, SP 4 Nowy Targ
  11. JAKUB KRUPA lat 7, nauczyciel Maria Kilanowicz Rusnak, SP 4 Nowy Targ
  12. TOMASZ KUKUC  lat 10, instruktor Joanna Strączek, SP 4 Zakopane
  13. JULIA RAPACZ  lat 9 nauczyciel Anna Stawarz SP 5 Zakopane
  14. WANDA STOPKA lat 9, nauczyciel Anna Stawarz SP 5 Zakopane
  15. PAULINA KALETA lat 9, nauczyciel Anna Stawarz SP 5 Zakopane 

WYRÓŻNIENIA: 

  1. JULIA MAJERCZYK lat 12, instruktor Katarzyna Rozmus, Dom Ludowy Bukowina Tatrzańska
  2. MAGDALENA KOSTUŚ lat 7, opiekun Roma Szwemin, ZS Mrzeżyno
  3. JULIA CZUBERNAT lat 9, SP 4 Nowy Targ, nauczyciel Lucyna Jaróg SP 4 Nowy Targ
  4. KRZYSZTOF CZERENKIEWICZ lat 9, SP 4 Nowy Targ, nauczyciel Lucyna Jaróg SP 4 Nowy Targ
  5. MARTA KRÓL lat 7, instruktor Anna Szewczyk, TCKIS „Jutrzenka”
  6. IZA KALETA lat 9, instruktor Anna Szewczyk, TCKIS „Jutrzenka”
  7. MARIA WNUK lat 7, instruktor Ewa Bartosz Mazuś,TCKIS „Jutrzenka”
  8. SARA CICHOŃ lat 11, instruktor Wojciech Sikorski, TCKIS „Jutrzenka”
  9. KAROLINA GASIŃSKA lat 8, nauczyciel Anna Stawarz SP 5 Zakopane
  10. KAROLINA KRÓL- ŁĘGOWSKA  lat 10, nauczyciel Magdalena Lis SP 2 Zakopane
  11. IZA SĄDELSKA lat 12, nauczyciel Agnieszka Nowak- Gąsienica, SP Suche
  12. KATARZYNA NIEMIEC  lat  11, nauczyciel Joanna Tomkiewicz- Gwiazda, SP w Wiskitkach
  13. MARIA BIGAJ lat 8, instruktor Paweł Bigaj, Witeradów
  14. SONIA OLEJNIK lat 8 instruktor Danuta Sarna MDK Rybnik 

Pozostałe osoby biorące udział w konkursie otrzymują dyplomy uczestnictwa, które zostaną wręczone 28 maja 2012, o godz. 14:00 na Sali obrad Urzędu Miasta Zakopane lub przesłane na adres szkoły, placówki.

 Dyplomy za udział:

  1. Wszelaki Amelia
  2. Aleksandra Blachowska
  3. Stanisław Ordon
  4. Karol Całbecki
  5. Maria Strysińska
  6. Patrycja Barciewicz
  7. Jolanta Krezmer
  8. Mateusz Reck
  9. Patrycja Stachowska
  10. Klaudia Skorupa
  11. Dawid Skorupa
  12. Julia Rzeszutek
  13. Alicja Talaga
  14. Alicja Romaniszyn
  15. Zofia Kohut
  16. Maja Wyraz
  17. Zofia Lichota
  18. Anna Chorążewska
  19. Kornelia Kucharska
  20. Pola Czora
  21. Jan Zardzewiały
  22. Agnieszka Bogiel
  23. Maja Grys
  24. Jakub Kędzior
  25. Maja Nowakowska
  26. Patrycja Olejnik
  27. Laura Stanikowska
  28. Julia Kryczka
  29. Amelia Tarchała
  30. Jakub Frelich
  31. Oliwia Wiśniewska
  32. Wiktoria Kaczmarek
  33. Julia Stypka
  34. Julia Żabka
  35. Anna Kulas
  36. Liwia Gajewska
  37. Zuzanna Kralka
  38. Natalia Dziuba
  39. Sandra Berger
  40. Maja Dramińska
  41. Paulina Bidler
  42. Natalia Lipińska
  43. Ewa Garwolińska
  44. Antoni Berntowicz
  45. Jan Marusarz
  46. Wiktoria Krupa
  47. Oskar Wawro
  48. Wiktoria Krysińska
  49. Wiktor Korczek
  50. Zofia Rostek
  51. Igor Durałek
  52. Karolin Gazda
  53. Faustyna Adamska
  54. Paulina Bryniarska
  55. Daniel Pyka
  56. Dawid Marmul
  57. Mateusz Skwira
  58. Maksym Filas
  59. Paulina Gipsiak
  60. Natalia Kapusta
  61. Szymon Kapusta
  62. Patrycja Olczak
  63. Martyna Kaleta
  64. Jakub Gąsienica- Fronek
  65. Paulina Witos
  66. Paulina Siuty
  67. Hubert Lendecki
  68. Dominika Witkowska
  69. Gabriela Truty
  70. Angelika Żółtek
  71. Oliwia Luberda
  72. Angelika Siuty
  73. Klaudia Luberda
  74. Hubert Martuszewski
  75. Kacper Luberda
  76. Radosław Żółtek
  77. Łukasz Zborowski
  78. Sandra Łęcka
  79. Zuzanna Budz
  80. Julita Błachnio
  81. Aleksandra Narojczyk
  82. Aleksandra Kuszmierek
  83. Malwina Rezwow
  84. Natalia Michalczyk
  85. Wiktoria Rezwow
  86. Agata Chodkiewicz
  87. Anna Bednarek
  88. Martyna Olejwniuk
  89. Ola Balajerska
  90. Weronika Machoń
  91. Karolina Mentel
  92. Wiktoria Dąbrowiecka
  93. Emilia Kłosowska
  94. Jagoda Mierzowska
  95. Ola Blajerska
  96. Dominika Bąk
  97. Ola Lis
  98. Weronika Kuś
  99. Barbara Kuza- Tarkowska
  100. Oskar Opiłka
  101. Daria Kemska
  102. Natasza Tomaszkiewicz
  103. Patrycja Lis
  104. Klimek Nędza
  105. Andżelika Banasik
  106. Magdalena Długasiewicz
  107. Izabela Bachleda –Wraj
  108. Małgorzata Stępień
  109. Lilianna Bińkowska
  110. Julia Zaryczańska
  111. Mikołaj Para
  112. Jagoda Kuźniar
  113. Norbert Sipos
  114. Antonina Bigaj
  115. Michał Woronowicz
  116. Sandra Rybka
  117. Justyna Gibała
  118. Mateusz Sabuda
  119. Paulina Rzepka
  120. Wiktoria Baryła
  121. Wiktoria Harazińska
  122. Małgorzata Marszalik
  123. Wiktoria Polanowska
  124. Joanna Kaciczak
  125. Marcelina Roj- Gąsienica
  126. Aleksandra Karpiel
  127. Katarzyna Grzesiak
  128. Kinga Prusinowska
  129. Marta Jarosz
  130. Agata Saguła
  131. Mateusz Galica
  132. Elżbieta Długosz
  133. Renata Mateja
  134. Magdalena Ustupska
  135. Karolina Galica
  136. Natalia Kułach
  137. Natalia Walkosz- Strzelec
  138. Weronika Nowak
  139. Katarzyn Patyk
  140. Karolina Ustupska
  141. Ewelina Stachoń
  142. Magdalena Stachoń
  143. Kamil Bukowski
  144. Marcelina Bąk
  145. Marcelin Bachleda
  146. Milena Uszko
  147. Małgorzata Tokarczyk
  148. Weronika Łukaszczyk
  149. Joanna Krupa
  150. Natalia Lassak
  151. Paulina Orawiec
  152. Łukasz Orawiec
  153. Kinga Skupień
  154. Patryk Skupień
  155. Dawid Zubek
  156. Aneta Staszel
  157. Ewelina Lassak
  158. Krystyna Staszel
  159. Łukasz Polak
  160. Marcin Gut
  161. Karolina Lassak
  162. Małgorzata Staszel
  163. Sylwia Rzadkosz
  164. Natalia Knapczyk
  165. Aneta Kmin
  166. Sabina Urbaś
  167. Magdalena Michalak
  168. Hubert Kret
  169. Patrycja Gąsienica- Kleryk
  170. Anna Majerczyk
  171. Klaudyna Sztokfisz
  172. Wiktoria Paruzel
Zobacz w naszym sklepie:
  • „Baby i Dezerterzy”„Baby i Dezerterzy”Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł
  • Aniołek mały IIIAniołek mały IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 7 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    8 zł
  • Bransoletk​a "Moon"Bransoletk​a "Moon"Bransoletka z hematytów, masy perłowej, muszli szarej, asymetryczna. Obw. 19 cm.
    45 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.