PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Kultura

Patronat medialny WATRA

Wielki humor w bibliotece

Piątek, 22 marca 2013 r.
Autor: Anna Karpiel-Semberecka

fot. Anna Karpiel-SembereckaW pierwszy dzień wiosny w Czytelni Młodzieżowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem odbył się „Czwartek Literacki dla Dzieci” z dużą dawką humoru odnalezionego w literaturze dziecięcej. Najmłodszych do czytania zabawnych, wesołych, ale także pouczających książek zachęcał Piotr Kyc - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 na Harendzie.


Przygotował on propozycję dla najmłodszych – książkę zatytułowaną „Pan Guma i wielki pies” autorstwa Andyego Stantona, dla trochę starszych „Jaśki”, których autorem jest Jean-Philippe Arrou-Vignod, a dla jeszcze starszych „Dzienniki Cwaniaczka” Jeffa Kinneya. Dzieci bawiły się świetnie poznając niezwykłe historie i ciekawych bohaterów.

Miejmy nadzieję, że szybko sięgną one po polecone podczas literackiego czwartku książki i będzie im bardzo wesoło… W końcu dobry humor jest w życiu bardzo  potrzebny – tak samo dzieciom, jaki i dorosłym.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży VAniołek duży VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom IIISłownik biograficzny "Podhalanie" tom IIILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - łącznie ponad 350 osób znalazło się w najnowszym słowniku biograficznym "Podhalanie". Słownik...
    90 zł
  • Flakon szklany IVFlakon szklany IVOkrągły falkon szklany z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 13,5 cm, średnica 18 cm (średnica podstawy 13,5 cm)
    90 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.