PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Kultura

„ W drodze” - fotografia górska Julity Chudko

Sobota, 13 grudnia 2014 r.
Autor: Piotr Kyc

„ W drodze” - fotografia górska Julity Chudko12 grudnia, w słynnej przed laty restauracji Roma znajdującej się przy ulicy Strążyskiej w Zakopanem odbył się wernisaż górskiej fotografii Julity Chudko. Autorka ciekawych, oryginalnych zdjęć wykonywanych, jak sugeruje tytuł wystawy i tematyka paru fotografii, jest pasjonatką nie tylko górskich wędrówek ale i wypraw bardziej ekstremanlnych.


Stara się uchwycić zjawiskowość gór i zajrzeć do ich „trzewi”. Są pejzaże , co oczywiste.  Jest i  miejsce  na granitowe skały, sprzęt do wspinaczki, który wygląda jak jakieś chirurgiczne narzędzia do operacji, albo ekwipunek bojowy. To są fascynacje Julity Chudko ale nie tylko jej. Wśród gości obecnych na wernisażu słychać było „górskie rozmowy techniczne”...    

Wystawa jest czynna .Wobec powyższego można zawitać do Romy przy Strążyskiej 39, a nawet zakupić ładnie oprawione prace pani Julity. Fotografia, to dobry prezent  na lata.   

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IVObraz olejny Folk IVObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Aniołek średni IAniołek średni IAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł
  • Torebka filcowa XVTorebka filcowa XVOkrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki.   Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm...
    60 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.