PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Wrzesień 2010 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Rozmaitości

Sprzątanie Świata w Dolinie Chochołowskiej

Wtorek, 21 września 2010 r.
Autor: Joanna Złotkowska

Sprzątanie Świata w Dolinie Chochołowskiej17 i 18 września uczniowie i nauczyciele Prywatnego Technikum Hotelarskiego w Zakopanem wzięli udział w ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Sprzątanie Świata”. Dzięki ich pracy z Doliny Chochołowskiej usunięto 10 worków śmieci, każdy o pojemności 120 l. W przedsięwzięciu wzięło udział 40 osób.


Jak co roku, uczestnicy przedsięwzięcia nocowali w Schronisku w Dolinie Chochołowskiej, tam też tradycyjnie miał miejsce uroczysty chrzest uczniów przyjętych do klasy pierwszej PTH w Zakopanem. Uczniowie przygotowali dla swoich młodszych kolegów niezwykle trudny test. Na szczęście wszystkim udało się wyjść z opresji obronną ręką, czego dowodem stały się wywalczone przez śmiałków dyplomy.

Prywatne Technikum Hotelarskie w Zakopanem wspiera wszystkie działania mające na celu ochronę środowiska. W tym roku uczniowie i nauczyciele technikum uczestniczyli w akcji „Sprzątanie Świata” po raz 17-sty. Dzięki ich zaangażowaniu i poświęceniu, okolice Doliny Chochołowskiej znów zachwycają niezwykłą urodą, bowiem zniknęły stamtąd szargające dobre imię naszego regionu odpady.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla" Obwód 64 cm. Materiały: Sukno, Cekiny, Koraliki. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom ISłownik biograficzny "Podhalanie" tom ILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł
  • Obraz olejny Folk IVObraz olejny Folk IVObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.