PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Wrzesień 2010 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Rozmaitości

Sprzątanie Świata w Dolinie Chochołowskiej

Wtorek, 21 września 2010 r.
Autor: Joanna Złotkowska

Sprzątanie Świata w Dolinie Chochołowskiej17 i 18 września uczniowie i nauczyciele Prywatnego Technikum Hotelarskiego w Zakopanem wzięli udział w ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Sprzątanie Świata”. Dzięki ich pracy z Doliny Chochołowskiej usunięto 10 worków śmieci, każdy o pojemności 120 l. W przedsięwzięciu wzięło udział 40 osób.


Jak co roku, uczestnicy przedsięwzięcia nocowali w Schronisku w Dolinie Chochołowskiej, tam też tradycyjnie miał miejsce uroczysty chrzest uczniów przyjętych do klasy pierwszej PTH w Zakopanem. Uczniowie przygotowali dla swoich młodszych kolegów niezwykle trudny test. Na szczęście wszystkim udało się wyjść z opresji obronną ręką, czego dowodem stały się wywalczone przez śmiałków dyplomy.

Prywatne Technikum Hotelarskie w Zakopanem wspiera wszystkie działania mające na celu ochronę środowiska. W tym roku uczniowie i nauczyciele technikum uczestniczyli w akcji „Sprzątanie Świata” po raz 17-sty. Dzięki ich zaangażowaniu i poświęceniu, okolice Doliny Chochołowskiej znów zachwycają niezwykłą urodą, bowiem zniknęły stamtąd szargające dobre imię naszego regionu odpady.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Flakon szklany IIIFlakon szklany IIIFalkon szklany w postaci cylindra z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, średnica 15 cm.
    90 zł
  • "Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć" - 40 stronnicowy album z fotografiami Grzegorza Gałązki i tekstem Ks. Władysława Mariana Zarębczana. Wydawnictwo MICHALINEUM. My...
    40 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIMagnes Folk na lodówkę VIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego...
    7 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.