PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Wrzesień 2010 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Rozmaitości

Sprzątanie Świata w Dolinie Chochołowskiej

Wtorek, 21 września 2010 r.
Autor: Joanna Złotkowska

Sprzątanie Świata w Dolinie Chochołowskiej17 i 18 września uczniowie i nauczyciele Prywatnego Technikum Hotelarskiego w Zakopanem wzięli udział w ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Sprzątanie Świata”. Dzięki ich pracy z Doliny Chochołowskiej usunięto 10 worków śmieci, każdy o pojemności 120 l. W przedsięwzięciu wzięło udział 40 osób.


Jak co roku, uczestnicy przedsięwzięcia nocowali w Schronisku w Dolinie Chochołowskiej, tam też tradycyjnie miał miejsce uroczysty chrzest uczniów przyjętych do klasy pierwszej PTH w Zakopanem. Uczniowie przygotowali dla swoich młodszych kolegów niezwykle trudny test. Na szczęście wszystkim udało się wyjść z opresji obronną ręką, czego dowodem stały się wywalczone przez śmiałków dyplomy.

Prywatne Technikum Hotelarskie w Zakopanem wspiera wszystkie działania mające na celu ochronę środowiska. W tym roku uczniowie i nauczyciele technikum uczestniczyli w akcji „Sprzątanie Świata” po raz 17-sty. Dzięki ich zaangażowaniu i poświęceniu, okolice Doliny Chochołowskiej znów zachwycają niezwykłą urodą, bowiem zniknęły stamtąd szargające dobre imię naszego regionu odpady.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Portfel IIPortfel IIPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor...
    35 zł
  • Baciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiBaciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak...
    25 zł
  • KamizelkaKamizelkaKamizelka dla małego dziecka (4-5 letnie) z cienkiego sukna, z haftowanymi motywami ludowymi, w kolorze kremowym. Długość ok. 33 cm. Szerokość ok. 31 cm.
    80 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.