PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Marzec 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Rozmaitości

Dzień Wagarowicza z Prywatnym Technikum Hotelarskim

Czwartek, 24 marca 2011 r.
Autor: AKS

Dzień Wagarowicza z Prywatnym Technikum HotelarskimNauczyciele i Uczniowie Prywatnego Technikum Hotelarskiego w Zakopanem wiosnę przywitali na Harendzie. W licznych konkursach i zabawach udział wzięło około 200 osób, między innymi uczniowie Gimnazjum nr 1 w Zakopanem, Gimnazjum nr 3 na Olczy, Gimnazjum w Kościelisku, Nowym Bystrym, Zębie, Białym Dunajcu i Szkoły Podstawowej na Harendzie. Do wspólnej zabawy przyłączyli się również dorośli, którzy także postanowili skorzystać z pierwszych promieni wiosennego słońca.


- Wspólnie jeździliśmy na nartach, sankach, dętkach i workach z sianem. Jak co roku największe emocje wzbudził wyścig na człapochodach i bieg kelnerski z przeszkodami - relacjonują uczestnicy Dnia Wagarowicza.

Uczennice Technikum Dominika Lenard, Gabrysia Pietrzak i Asia Gałdyn kusiły wspaniałymi zapachami „z kuchni”. Na grillu przez cały dzień skwierczała kiełbasa zbójecka, boczek ze śliwką po staropolsku, ziemniaki pieczone z deepem (śmietanowym, ziołowym lub czosnkowym) i pieczonki „Rafaello”. Ogromnym powodzeniem cieszył się też swojaki (chleb ze swojskim smalcem) i placek gładczanowski. Dobry humor wszystkim dopisywał.

Uczniowie Prywatnego Technikum Hotelarskiego już dziś zapraszają do wspólnej zabawy w przyszłym roku.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek średni IIAniołek średni IIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł
  • Naszyjnik "Kropla miodu"Naszyjnik "Kropla miodu"Naszyjnik z nieregularnych koralików  - Koral, oraz kilku koralików z bursztynu. Jako przekładki małe rureczki - Koral. Obwód 50 cm. 
    85 zł
  • „Gwołtu, co sie nie robi”„Gwołtu, co sie nie robi”Płyta DVD zawiera spektakl „Gwołtu, co sie nie robi” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 2 godz. 3 min.) Amatorski Zespół Teatralny...
    30 zł

Galerie zdjęć:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.