PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Grudzień 2013 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Rozmaitości

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Piątek, 13 grudnia 2013 r.
Autor: Justyna Watycha

Konkurs plastyczny rozstrzygniętyNa ogłoszony przez Tatrzański Park Narodowy konkurs plastyczny "Niedługo zima, czyli co zwierzęta robią jesienią" wpłynęły 832 prace z 32 szkół podstawowych i przedszkoli powiatu tatrzańskiego, w tym 222 prace z klas „0” w szkołach podstawowych i grup starszaków w przedszkolach oraz 610 prac z klas I – III w szkołach podstawowych.


W dniu 03 grudnia 2013 jury w składzie:

1. Anna Szumacher – przewodnicząca jury

2. Marcin Guzik

3. Marek Kot

4. Paweł Szczepanek

5. Renata Kowalska

6. Katarzyna Homińska

7. Alina Sidor

8. Beata Bańka

9. Ryszard Nowak

10. Małgorzata Kot

po zapoznaniu się z wszystkimi pracami, oceniając oryginalność wykonania pracy, wyobraźnię plastyczną, zgodność pracy z regulaminem (tematyka) oraz estetykę wykonania prac, przyznało nagrody i wyróżnienia.W sumie nagrodzono 95 prac plastycznych.

 

I miejsca – klasy I-III:

 

lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Klasa

1

Michał Karpiel

ZS w Kościelisku

II

2

Dawid Maciata

ZS w Gliczarowie Górnym

I

3

Zofia Palka

SP nr 2 w Zakopanem

II

4

Rozalia Walkosz

SP nr 5 w Zakopanem

II

5

Patrycja Pawlikowska

SP w Małem Cichem

II

6

Jakub Różak

SP nr 9 w Zakopanem

I

7

Rózia Walkosz

SP nr 5 w Zakopanem

II

8

Mateusz Król

SP nr 5 w Zakopanem

II

9

Hubert Króliszewski

ZS w Murzasichlu

III

10

Aleksandra Puch

SP nr 3 w Zakopanem

I

11

Ewa Malacina

ZS w Poroninie

II

 

 

I miejsca – klasy „0” i starszaki w przedszkolach:

 

lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Klasa

1

Andrzej Polak

ZS w Kościelisku

„0”

2

Nikola Pajor

Przedszkole Nr 7 w Zakopanem

 

3

Nikodem Chyc – Kuros

Przedszkole Nr 7 w Zakopanem

 

4

Sabina Mąka

Przedszkole Samorządowe w Jurgowie

 

 

II miejsce – klasy I-III:

 

lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Klasa

1

Kamil Bobak

ZS w Zębie

II

2

Karolina Korkosz

ZS w Bukowinie Tatrzańskiej

II

3

Bartłomiej Pawlica

SP nr 1 w Czarnej Górze

II

4

Gabriela Łapka

ZS w Bukowinie Tatrzańskiej

I

5

Szymon Krzeptowski – Jasinek

ZS w Kościelisku

II

6

Natalia Dorula

ZS w Poroninie

III

7

Roksana Gałkiewicz

SP nr 1 w Zakopanem

III

8

Maciej Łapka

SP nr 5 w Zakopanem

II

9

Mateusz Mąka

ZS w Gliczarowie Górnym

I

10

Marta Zbozień

ZS w Gliczarowie Górnym

I

11

Jakub Chyc – Spyrkowski

SP nr 5 w Zakopanem

I

 

 

II miejsce – klasy „0” i starszaki w przedszkolach:

 

lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Klasa

1

Szczepan Jarończyk

Przedszkole Sióstr Felicjanek

 

2

Kaspian Dudzik

Przedszkole nr 7 w Zakopanem

 

3

Wojciech Karpiel

Przedszkole „Kubuś Puchaty” w Zakopanem

 

4

Wiktoria Leja

Przedszkole „Kubuś Puchaty” w Zakopanem

 

 

III miejsce – klasy I-III:

 

lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Klasa

1

Szymon Gąsienica - Mracielnik

SP nr 7 w Zakopanem

II

2

Justyna Strama

SP w Małem Cichem

III

3

Piotr Walkosz

ZS w Kościelisku

II

4

Andrzej Gubała

SP w Małem Cichem

III

5

Małgorzata Tokarczyk

ZS w Poroninie

III

6

Natalia Sarna

SP nr 1 w Czarnej Górze

I

7

Bartłomiej Nowobilski

ZS w Bukowinie Tatrzańskiej

III

8

Karol Gawlak

Katolicka Szkoła Podstawowa

II

9

Kacper Bryja

SP nr 1 w Czarnej Górze

II

10

Karol Stachoń

SP nr 3 w Zakopanem

I

11

Alicja Sawera

Sp nr 1 w Zakopanem

II

 

III miejsce – klasy „0” i starszaki w przedszkolach:

 

lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Klasa

1

Jakub Budz

Przedszkole Samorządowe w Jurgowie

 

2

Ilona Podchalicz

Przedszkole nr 7 w Zakopanem

 

3

Antoni Starz

Przedszkole nr 9 w Zakopanem

 

4

Anna Majerczyk

Przedszkole nr 7 w Zakopanem

 

 

Wyróżnienie – klasy I-III:

 

lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Klasa

1

Szymon Ciężadlik

SP nr 5 w Zakopanem

I

2

Weronika Wojtas

SP w Jurgowie

III

3

Kamil Mucha

ZS nr I w Białym Dunajcu

II

4

Mateusz Pawlikowski

SP w Małem Cichem

III

5

Agnieszka Szczepaniak – Krupowska

SP nr 1 w Zakopanem

III

6

Kamil Topór

SP nr 4 w Zakopanem

I

7

Dominika Joniak

ZS w Murzasichlu

I

8

Gabriela Kluś

Katolicka Szkoła Podstawowa

I

9

Karolina Kralka

SP nr 5 w Zakopanem

III

10

Angelica Madziar

ZS w Zębie

III

11

Krzysztof Budz

ZS w Bukowinie Tatrzańskiej

I

12

Anna Kluś

SP nr 4 w Zakopanem

II

13

Patrycja Kułach

SP w Gliczarowie Dolnym

III

14

Aleksandra Bednarz

SP w Brzegach

II

15

Martyna Galica

ZS w Kościelisku

II

16

Martyna Kikla

SP nr 1 w Czarnej Górze

I

17

Damian Stopka

SP nr 4 w Zakopanem

I

18

Emilia Stopka

SP nr 5 w Zakopanem

I

19

Gaja Graca – Dorociuk

SP nr 5 w Zakopanem

I

20

Zuzanna Bachleda

SP nr 2 w Zakopanem

II

21

Anna Biernacka

SP nr 1 w Zakopanem

II

22

Julia Dziadoń

ZS w Murzasichlu

III

23

Marika Sokołowska

Katolicka Szkoła Podstawowa

III

24

Weronika Ciastoń

SP nr 5 w Zakopanem

III

25

Hanna Chorążewska

SP nr 1 w Zakopanem

II

26

Julia Maryniarczyk

ZS w Zębie

III

27

Viktoria Bucka

SP nr 5 w Zakopanem

II

28

Mateusz Domagała

ZS w Witowie

III

29

Milena Dyka

Katolicka Szkoła Podstawowa

II

30

Jakub Wójcik

ZS w Zębie

II

31

Zuzanna Fatla

ZS w Kościelisku

II

32

Bartłomiej Gał

ZS w Bukowinie Tatrzańskiej

III

33

Mateusz Hołda

SP nr 1 w Zakopanem

II

34

Michał Topór

ZS w Murzasichlu

I

35

Klemens Zięba

ZS w Kościelisku

III

36

Anna Łukaszczyk

ZS w Murzasichlu

III

37

Maciej Kwarciak

SP nr 1 w Zakopanem

II

38

Ola Budrzeńska

ZS w Bukowinie Tatrzańskiej

III

39

Kacper Smagacz

SP w Suchem

I

 

Wyróżnienie – klasy „0” i starszaki w przedszkolach:

 

lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Klasa

1

Joanna Król – Łęgowska

Przedszkole Sióstr Felicjanek w Zakopanem

 

2

Franciszek Jach

Przedszkole nr 9 w Zakopanem

 

3

Adam Bachleda

Przedszkole nr 7 w Zakopanem

 

4

Oliwia Marduła

Przedszkole Niepubliczne Zg. Sióstr Służebniczek w Zakopanem

 

5

Sylwia Hoc

Przedszkole Niepubliczne Zg. Sióstr Służebniczek w Zakopanem

 

6

Paulina Lassak

SP w Suchem

„0”

7

Antonina Młynarczyk

Przedszkole nr 7 w Zakopanem

 

8

Paulina Bobak

Przedszkole Sióstr Felicjanek w Zakopanem

 

9

Martyna Moskwa

Przedszkole Sióstr Felicjanek w Zakopanem

 

10

Kinga Dziubas

Przedszkole Samorządowe w Jurgowie

 

11

Hanna Wojtowicz

Przedszkole nr 9 w Zakopanem

 

 

Zobacz w naszym sklepie:
  • Sakiewka IISakiewka IISakiewka filcowa z naszytym ludowym motywem. Zamykana na rzep.   Szerokość ok. 11 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 58 cm Materiał: Filc Kolor...
    40 zł
  • Ludowe etui na tablet VILudowe etui na tablet VILudowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31...
    60 zł
  • Grafika Folk w ramce VIIIGrafika Folk w ramce VIIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.