PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2010 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Sport

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla Chłopców

Poniedziałek, 7 czerwca 2010 r.
Autor: Adam Kitkowski

fot. Marek Trzaskoś5 czerwca 2010r. na stadionie miejskim przy ulicy W. Orkana w Zakopanem odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla Chłopców. Impreza została zorganizowano z okazji Dnia Dziecka. Już po raz siódmy o puchary i medale grały drużyny z Podhala (Zakopane, Sierockie), Orawy (Lipnica Mała) i Słowacji (Poprad, Lewocza).


I tym razem organizatorzy mieli szczęście do pogody - wreszcie nad Tatrami zaświeciło słońce. Drużyny rywalizowały od godziny 10.00 do 14.00, z przerwami na dobry poczęstunek (przysmaki z grilla, pączki, napoje). W finale spotkały się drużyny z Zakopanego - UKS "Dwójka", prowadzona przez Janusza Wierciocha i Słowacji - FAM Poprad. Puchar i złote medale przypadły młodym piłkarzom ze Słowacji. Nagrodą specjalną ufundowaną przez Tatrzański Klub Niezależnych jest wyjazd jesienią na mecz Wisły Kraków. Warto podkreślić dobrą atmosferę na turnieju, gra była fair play, a publiczność kibicowała wszystkim drużynom. Szkoda, że nie przyjechała drużyna z Ukrainy (Lwów).
Organizatorem imprezy był Tatrzański Klub Niezależnych. Dziękujemy sponsorom: Firmie Domino, Firmie Kabanos, Firmie UNIQA, Bożenie i Tadeuszowi Majochom, Wojciechowi Zawile. Do zobaczenia na turnieju w przyszłym roku.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Korale folkowe IKorale folkowe IKorale folkowe wykonane z zielonego tybetu i żółtej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 106 cm.
    70 zł
  • Falkon szklany IFalkon szklany IFalkon szklany w postaci sześcianu z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, szerokość 10 cm.
    80 zł
  • Grafika Folk w ramce VIGrafika Folk w ramce VIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.