PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2015 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Sport

Bezpłatne treningi sportowe

Poniedziałek, 11 maja 2015 r.
Autor: Małgorzata Tlałka-Długosz

Bezpłatne treningi sportoweFundacja Integracji Przez Sport Handicap - Zakopane i Miasto Zakopane zapraszają Mieszkańców gminy Zakopane na całoroczne bezpłatne treningi sportowe dla osób z niepełnosprawnością (fizyczną, intelektualną, czasową, trwałą) oraz osoby o obniżonych możliwościach psycho-fizycznych. Treningi prowadzą doświadczeni trenerzy / instruktorzy. W treningach zawarte są podstawowe elementy różnych sportów indywidualnych i drużynowych, a intensywność i skala trudności adaptowana jest do możliwości ćwiczących. Dla uczestników treningów organizowane są również różne formy przyjaznej rywalizacji sportowej - gry, zabawy, zawody integracyjne, otwarte lub specjalne oraz sprawdziany lub testy ewaluacyjne.


Zajęcia sportowe prowadzone są w grupach: dzieci (6-15 lat) oraz dorosłych (16 lat i +). Treningi odbywają się na obiektach sportowych w Zakopanem codziennie w godzinach popołudniowych, z wyjątkiem dni świątecznych i ustawowo wolnych.

Dzieci trenują 3 razy w tygodniu, w poniedziałki, wtorki, czwartki   a dorośli w środy i piątki.

Szczegółowy grafik treningów, aktualności  i  inne potrzebne informacje można znaleźć  na stronie internetowej: www.handicap-zakopane.pl , lub  telefonicznie:  tel. 601 993 443,  tel. 604 902 502.

Warto pamiętać, że regularne podejmowanie różnorodnej aktywności sportowej w grupie daje olbrzymią satysfakcję i radość,  ma znaczący wpływ na poprawę  zdrowia, kondycji i sprawności fizycznej osób  trenujących,  jest też równocześnie doskonałą formą  integracji i wspierania rozwoju  intelektualnego i społecznego.

Program  realizowany jest  przez Fundację Handicap Zakopane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego 2015  pt."Sport dla Niepełnosprawnych w Gminie Zakopane", dofinansowanego przez UM Zakopane.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł
  • Torebka filcowa XIITorebka filcowa XIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z różowej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą...
    160 zł
  • Poduszka brązowaPoduszka brązowaPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 38 na 38 cm.
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.