PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Wigilia dla Potrzebujących

Wtorek, 21 grudnia 2010 r.
Autor: AKS

Wigilia dla PotrzebującychW przedświąteczną sobotę 18 grudnia Stowarzyszenie Ludzi Pozytywnie Myślących KONKRET wraz z Grzegorzem Buczulskim i współpracownikami z Restauracji Karpacka działającej przy ul. Gimnazjalna 8, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Zakopanem, Dyrekcją, nauczycielami i młodzieżą Zespołu Szkół Hotelarsko Turystycznych w Zakopanem zorganizowali już po raz trzeci Wigilię dla Potrzebujących. Na tegoroczną uroczystość przybyło prawie 200 osób.


Były to rodziny, ale i osoby samotne, dla których Wigilia była jedyną okazją do wspólnej, tradycyjnej wieczerzy, śpiewania kolęd i modlitwy. Życzenia przybyłym Gościom na Wieczerzę Wigilijną złożył również Pan Janusz Majcher, Burmistrz Miasta Zakopane, obecny wraz z Panią Renatą Szych, Sekretarz Miasta Zakopane, na uroczystości.

- Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, instytucjom i firmom, które przekazały potrawy wigilijne, słodycze i owoce dla dzieci. Dziękujemy młodzieży z Zespołu Szkół Hotelarsko Turystycznych w Zakopanem, Panu Grzegorzowi Buczulskiemu z Restauracji Karpacka, który wraz z współpracownikami serwował przygotowane specjały. Dziękujemy księżom z Parafii Najświętszej Rodziny przy Krupówkach, kapeli góralskiej, mediom oraz koleżankom i kolegom ze Stowarzyszenia KONKRET - dziekują organizatorzy.

Poniżej prezentujemy wszystkich, którzy wsparli tę inicjatywę – bez Nich Wigilia dla Potrzebujących nie mogła by odbyć się w takim wymiarze.

Stowarzyszenie Ludzi Pozytywnie Myślących KONKRET dziękuje:

Młodzieży z Zespołu Szkół Hotelarsko Turystycznych w Zakopanem – opiekun Pani Monika Guzik i Dyrektor Pan Stanisław Stachoń.

Miłym Paniom z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zakopanem.

Księżom z Parafii Rzymskokatolickiej Najświętszej Rodziny w Zakopanem.

Panu Grzegorzowi Buczulskiemu i Jego współpracownikom z RESTAURACJI KARPACKA (budynek ZUS ul. Gimnazjalna 8 w Zakopanem).

Panu Andrzejowi Skupniowi z Hurtowni BRUTAL.

Pani Annie Kuśmierskiej z RESTAURACJI KURCZAK.

Pani Ewie Grabowskiej z RESTAURACJI i HOTELU NOSALOWY DWÓR.

Pani Annie Zatorskiej z KARCZMY SOPA.

Pani Marii Gładczan z RESTAURACJI BĄKOWA ZOHYLINA.

Pani Bożenie Gut – Mostowy z RESTAURACJI KARCZMA PRZY MŁYNIE.

Pani Beacie Rzankowskiej z CUKIERNI i KAWIARNI SAMANTA.

Panu Marcinowi Gąsiorowskiemu z ZAKO-RENT.

Panu Władysławowi Karcz.

Panu Stanisławowi Bachledzie z firmy PAKFOL.

Panu Andrzejowi Smykowi z firmy FISMAN.

Grupie MASPEX.

Panu Jakubowi Karpińskiemu z Zrzeszenia Transportu Prywatnego.

Dziennikarzom oraz koleżankom i kolegom ze Stowarzyszenia KONKRET.

Wesołych Świąt!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IIObraz olejny Folk IIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Torebka filcowa XIVTorebka filcowa XIVTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą...
    160 zł
  • Torebka filcowa IITorebka filcowa IITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA -...
    160 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.