PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Szlachetna Paczka i Flash Mob Dance

Środa, 21 listopada 2012 r.
Autor: AKS

fot. Mateusz KiszelaTakiego wydarzenia w Zakopanem dawno nie było. W sobotnie popołudnie 17 listopada 2012 wolontariusze Szlachetnej Paczki zorganizowali nietypową akcję na Krupówkach tzw. Flash Mob Dance. Kilkadziesiąt osób wspólnie zatańczyło na środku zakopiańskiego deptaka z okazji otwarcia bazy rodzin na stronie www.szlachetnapaczka.pl.


Każdy mógł przyłączyć się do tańca i wspólnie trochę poruszać się na świeżym powietrzu. Układ taneczny został ułożony przez zakopiańską instruktorkę tańca Zumby - Ewelinę Dudę – Zwijacz. 

Wolontariusze SP i pomysłodawcy tego wydarzenia Michał Topór Futer oraz Łukasz Dorula informują, że od tego dnia każda osoba może wybrać potrzebującą rodzinę i przygotować dla niej „paczkę”, która będzie zawierała rzeczy, które naprawdę potrzebuje rodzina znajdująca się w bazie na wskazanej stronie.

Każdy może wybrać rodzinę, której chce pomoc, a następnie sam lub wspólnie ze swoimi znajomymi przygotować rzeczy, które są potrzebne danej rodzinie i zrobić z nich „świąteczną paczkę”. Tak przygotowany pakunek należy dostarczyć w dniach 8 lub 9 grudnia, „paczki” będzie można przekazać do magazynu Szlachetnej Paczki w Zakopanem w Gimnazjum nr 1 na ulicy Nowotarskiej. Stamtąd wolontariusze osobiście będą rozwozić paczki do wskazanych rodzin.

- Sprawmy, aby nadchodzące święta były radośniejsze dla wielu potrzebujących rodzin pod Tatrami - zachęcają Wolontariusz Szlachetnej Paczki z Zakopanego i okolic.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na...
    35 zł
  • Torebka filcowa XIIITorebka filcowa XIIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą...
    160 zł
  • Bransoletka PurpurosaBransoletka PurpurosaBransoletka Purpurosa Obw. - 19 cm. Materiały: Jadeit, Marmur (kula), Piryt, Onyks, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł

Galerie zdjęć:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.