PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Szlachetna Paczka i Flash Mob Dance

Środa, 21 listopada 2012 r.
Autor: AKS

fot. Mateusz KiszelaTakiego wydarzenia w Zakopanem dawno nie było. W sobotnie popołudnie 17 listopada 2012 wolontariusze Szlachetnej Paczki zorganizowali nietypową akcję na Krupówkach tzw. Flash Mob Dance. Kilkadziesiąt osób wspólnie zatańczyło na środku zakopiańskiego deptaka z okazji otwarcia bazy rodzin na stronie www.szlachetnapaczka.pl.


Każdy mógł przyłączyć się do tańca i wspólnie trochę poruszać się na świeżym powietrzu. Układ taneczny został ułożony przez zakopiańską instruktorkę tańca Zumby - Ewelinę Dudę – Zwijacz. 

Wolontariusze SP i pomysłodawcy tego wydarzenia Michał Topór Futer oraz Łukasz Dorula informują, że od tego dnia każda osoba może wybrać potrzebującą rodzinę i przygotować dla niej „paczkę”, która będzie zawierała rzeczy, które naprawdę potrzebuje rodzina znajdująca się w bazie na wskazanej stronie.

Każdy może wybrać rodzinę, której chce pomoc, a następnie sam lub wspólnie ze swoimi znajomymi przygotować rzeczy, które są potrzebne danej rodzinie i zrobić z nich „świąteczną paczkę”. Tak przygotowany pakunek należy dostarczyć w dniach 8 lub 9 grudnia, „paczki” będzie można przekazać do magazynu Szlachetnej Paczki w Zakopanem w Gimnazjum nr 1 na ulicy Nowotarskiej. Stamtąd wolontariusze osobiście będą rozwozić paczki do wskazanych rodzin.

- Sprawmy, aby nadchodzące święta były radośniejsze dla wielu potrzebujących rodzin pod Tatrami - zachęcają Wolontariusz Szlachetnej Paczki z Zakopanego i okolic.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Lampka nocna z parzenicąLampka nocna z parzenicąLampka nocna z naniesionym na kloszu motywem ludowym (po dwóch stronach klosza) w kolorze czarnym, malowanym ręcznie. Klosz w kolorze kremowym. Podstawa lampki...
    120 zł
  • Falkon szklany IIFalkon szklany IIFalkon szklany w postaci cylindra z lekko wklęsłymi ścianami, z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 35 cm, średnica 14 cm.
    130 zł
  • Zagrojcie dudzicki - Trebunie TutkiZagrojcie dudzicki - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Stanisław...
    25 zł

Galerie zdjęć:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.