PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

MILLION DOLLAR MERCEDES BAND feat.Magda Navarrete

Czwartek, 12 września 2013 r.
Autor: Paweł Jurczak

MILLION DOLLAR MERCEDES BAND feat.Magda NavarreteWEST - BALKAN – BRASS już 12 września o godz.21 w Dworcu Tatrzańskim w Zakopanem! Trzech muzyków z różnych krajów spotkało się pewnego razu w Madrycie... Wyszli z założenia, że skoro grając mogą dać szczęśćie innym ludziom, mogą także odziedziczyć milion dolarów! Tak powstał Million Dollar Mercedes Band i dał początek west balkan brass! W Polsce odnaleźli swoją “muzyczną siostrę”, wokalistkę Magdę Navarrete – z którą stworzyli unikalną fuzję bałkańskiej, cygańskiej i latynoskiej muzyki.


Członkowie zespołu:

Ambrus Horváth - Węgry – trąbka
Tomas “El Checo” Prusa – Czechy - saksofon
Gianni Cabronski – Szwajcaria – rożek
feat: Magda Navarrete – wokal/ taniec

gościnnie:

Jiri Genrt – Czechy – tuba

Andrzej Lewocki – Polska – gitara flamenco

Million Dollar Mercedes Band to międzynarodowy zespół, w którego skład wchodzą muzycy z Węgier, Hiszpanii, Czech oraz Szwajcarii. Zainspirowani zderzeniem kilku muzycznych osobowości i kultur, wykonują na instrumentach dętych całym swoim sercem i energią utwory inspirowane bałkańskim folkiem.

“Million Dollarsi” świetnie bawią się na scenie rozbawiając przy tym publiczność. Od kilku lat inspirują ludzi na festiwalach world music na całym świecie prezentując swoją energtyczną mieszankę wpływów muzyki świata. Wystepowali na wielu uznanych festiwalach w Hiszpanii (TAC Valladolid, Noc Teatrów w Madrycie, MUSIKALE Bilbao), z powodzeniem koncertują w Niemczech, Czechach oraz Słowacji.

Połączenie latynoskich rytmów i bałkańskich melodii na instrumenty dęte zaowocowała wybuchową muzyczną mieszanką. Muzycy z tak różnych od siebie kręgów kulturowych znaleźli wspólny język, którym jest energia na scènie. Nikt nie pozostanie jej obojętny.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek średni VAniołek średni VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł
  • Okładka na zeszyt IOkładka na zeszyt ILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm.
    30 zł
  • Grafika Folk w ramce VIIIGrafika Folk w ramce VIIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.