PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Czarny Dunajec

Wiadomości

Konferencja podsumowująca projekt Współzawodnictwo sportowe „Tatry 2010”

Piątek, 31 grudnia 2010 r.
Autor: CKIP w Czarnym Dunajcu

Konferencja podsumowująca projekt Współzawodnictwo sportowe „Tatry 2010”20 grudnia 2010 r. na Sali CKIP w Czarnym Dunajcu odbyła się konferencja podsumowująca projekt Współzawodnictwo sportowe „Tatry 2010” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.


Konferencje rozpoczął koordynator projektu mgr Wojciech Zawiła, który przywitał przybyłych gości na czele z władzami gminy Czarny Dunajec i miejscowości Habovka oraz przybyłą młodzież wraz z opiekunami.

Po oficjalnym przywitaniu prowadzący przedstawił ocenę realizacji w/w projektu. Współzawodnictwo „Tatry 2010” zostało zrealizowane w całości, odbyły się wszystkie zaplanowane zawody oraz imprezy towarzyszące. W całym projekcie wystartowało ponad 1500 dzieci i młodzieży z terenu gminy Czarny Dunajec oraz z Habovki i sąsiadujących z nią miejscowości na terenie Słowacji. Na każdych zawodach dzieci i młodzież miały zabezpieczony dojazd na zawody, wyżywienie oraz dyplomy, medale, puchary i nagrody rzeczowe.

Następnie głos zabrał członek PKOL Czesław Fluder, który podziękował organizatorom projektu na czele z Wójtem Gminy Czarny Dunajec Józefem Babiczem i Starostom Habovki Janem Tarajem, za propagowanie i wdrażanie idei uprawianie dyscyplin olimpijskich wśród dzieci i młodzieży z terenu Podhala i Górnej Orawy, wręczając wszystkim honorowe srebrne i złote odznaki Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Lampka nocna z parzenicąLampka nocna z parzenicąLampka nocna z naniesionym na kloszu motywem ludowym (po dwóch stronach klosza) w kolorze czarnym, malowanym ręcznie. Klosz w kolorze kremowym. Podstawa lampki...
    120 zł
  • Aniołek duży IVAniołek duży IVAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Wisiorek "Ogródek 1"Wisiorek "Ogródek 1"Z sukna i cekin. Wykonany ręcznie. Wymiary zawieszki 5,5/ 3,5 cm. Obwód 70 cm.
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.