PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
  Luty 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728 »

Czorsztyn

Sport

Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w narciarstwie alpejskim

Piątek, 26 lutego 2010 r.
Autor: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

fot. Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu24 lutego w Ośrodku Narciarskim Czorsztyn Ski odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w narciarstwie alpejskim zorganizowane przez Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.


Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w narciarstwie alpejskim-Igrzyska

Organizator: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Data: 24.02.2010
Miejsce: Ośrodek Narciarski Czorsztyn Ski
Sędzia główny: Jan Kowalczyk

 

Dziewczęta klasy I-IV

MI Msc.

Nr

Imię i Nazwisko

Przejazd 1

Przejazd 2

SUMA

1

29

PIEPRZAK KAROLINA Nowy Targ nr 5

30,03

29,66

59,69

2

23

LESNER NIKOLA Nowy Targ nr 5

32,01

30,76

1:02,77

3

2

ZUZANNA BACHLEDA Łopuszna

31,65

32,48

1:04,13

4

13

JAKUBOWICZ ZUZANNA Nowy Targ nr 11

31,96

33,37

1:05,33

5

41

ZIMON LIWIA Rabka-Zdrój nr 2

33,52

32,93

1:06,45

6

37

WOLSKA JULIA Nowy Targ nr 5

34,11

33,74

1:07,85

7

15

KAROLINA WEGLARZ Maniowy

34,77

34,41

1:09,18

8

18

KORDECZKA ZOFIA Rabka-Zdrój nr 2

35,34

35,05

1:10,39

9

5

DRAZEK DOMINIKA Krościenko

34,23

36,43

1:10,66

10

26

LUKASZKA GABRIELA Chabówka

35,81

35,32

1:11,13

11

33

SZATKOWSKA MICHALINA Rabka-Zdrój nr 2

36,09

36,06

1:12,15

12

6

AGATA SMARDUCH Łopuszna

36,21

36,10

1:12,31

13

9

GORZ IZABELA Rogoźnik

36,85

36,44

1:13,29

14

19

KOTERBA ANETA Krościenko

37,35

36,36

1:13,71

15

16

KOMPERDA KAROLINA Rogoźnik

37,07

37,60

1:14,67

16

14

KAMILA BAFIA Chochołów

38,91

 

 

17

35

WIECEK MAGDALENA Nowy Targ nr 11

41,10

 

 

18

27

NIEZGODA MARTA Szczawnica nr 1

41,22

 

 

19

20

KOWALCZYK SARA Szczawnica nr 1

41,34

 

 

20

25

MACIASZ KATARZYNA Łopuszna

41,41

 

 

21

1

ANGELIKA JANCZY Sromowce Wyz

42,25

 

 

22

183

TYLKA MAGDALENA Rogoźnik

43,68

 

 

23

8

EL BIETA ZYCH Chochołów

45,74

 

 

24

4

BRYJA AGNIESZKA Klikuszowa

47,33

 

 

25

3

BA KA KATARZYNA Kluszkowce

49,34

 

 

26

7

EDYTA KRET Sromowce Wyz

49,42

 

 

27

31

SMOLARSKA OLIWIA Szczawnica nr 1

56,79

 

 

28

30

REGIEC ALEKSANDRA Kluszkowce

59,54

 

 

29

82

LUKASZCZYK KAMILA Nowy Targ nr 2

1:04,70

 

 

30

12

HUZIOR ANNA Kluszkowce

1:55,33

 

 

31

10

HABURA ZUZANNA Nowy Targ nr 2

DSQ

 

 

32

22

KRZYSTYNIAK ZUZANNA Nowy Targ nr 11

DSQ

 

 

33

28

OSTAPCZUK ALEKSANDRA Nowy Targ nr 2

DSQ

 

 

34

32

SOJKA ALEKSANDRA Rogoźnik

DSQ

 

 

35

179

JAROMIN PATRYCJA Spytkowice nr 1

DSQ

 

 

36

182

KWAK KLAUDIA Rogoźnik

DSQ

 

 

 

Chłopcy klasy I-IV

Msc.

Nr

Imię i Nazwisko

Przejazd 1

Przejazd 2

SUMA

1

55

FOLTYN MICHA Kluszkowce

28,49

28,56

57,05

2

69

KOJS DAMIAN Spytkowice nr 2

29,53

30,09

59,62

3

44

BUOSO MIKO AJ Nowy Targ nr 5

30,01

30,12

1:00,13

4

54

PATRYK HORNIK Łopuszna

31,68

31,29

1:02,97

5

59

G UC MICHA Krościenko

31,93

31,85

1:03,78

6

95

ZBOROWSKI JAKUB Chochołów

31,88

32,13

1:04,01

7

47

CHOWANIEC JAKUB Chochołów

33,15

32,32

1:05,47

8

91

WINIARSKI BOLESLAW Chochołów

33,50

32,57

1:06,07

9

72

KRZYSTYNIAK MICHAL Nowy Targ nr 5

34,07

33,27

1:07,34

10

45

CHOLEWA PIOTR Rabka-Zdrój nr 2

33,69

34,05

1:07,74

11

81

PLEWA KACPER Maniowy

33,85

33,89

1:07,74

12

42

B K BARTLOMIEJ Krościenko

35,04

36,02

1:11,06

13

62

HURKALA MATEUSZ Szczawnica nr 1

35,10

36,79

1:11,89

14

68

KOCZOR SEBASTIAN Kluszkowce

35,25

36,73

1:11,98

15

87

TYLKA SEBASTIAN Rogoźnik

35,46

37,06

1:12,52

16

86

TYLKA KAMIL Rogoźnik

35,46

48,31

1:23,77

17

61

AMBRO DAWID Łopuszna

36,00

 

 

18

67

KOBLA KACPER Kluszkowce

36,28

 

 

19

74

KULACH GRZEGORZ Rogoźnik

36,47

 

 

20

171

HORNIK MAKSYMILIAN Łopuszna

36,66

 

 

21

64

KALATA MICHA Szczawnica nr 1

36,80

 

 

22

78

MAREK KONRAD Maniowy

37,64

 

 

23

77

B ACHARCZYK ARTUR Łopuszna

37,83

 

 

24

79

MATYASIK WOJCIECH Nowy Targ nr 11

38,23

 

 

25

88

STACHO OSKAR Łopuszna

38,63

 

 

26

48

CHRYC UKASZ Kluszkowce

38,98

 

 

27

80

NOSAL LUKASZ Szczawnica nr 1

39,02

 

 

28

92

WOJTASZEK MATEUSZ Kluszkowce

39,05

 

 

29

96

ZBOROWSKI MACIEJ Chochołów

39,36

 

 

30

89

WATYCHA WOJCIECH Chochołów

39,88

 

 

31

181

BUKSA MIKOLAJ Skawa

39,98

 

 

32

63

GALAROWICZ KONRAD Łopuszna

40,10

 

 

33

90

WEGLARZ MATEUSZ Maniowy

40,14

 

 

34

71

KROL KACPER Rogoźnik

40,25

 

 

35

53

DZIWISZ SZYMON Chabówka

40,56

 

 

36

46

CHOLEWA PAWE Rogoźnik

41,46

 

 

37

51

DULA KRZYSZTOF Krościenko

42,10

 

 

38

60

UKASIK UKASZ Chochołów

42,65

 

 

39

52

DZIWISZ JAKUB Chabówka

42,71

 

 

40

172

CHORAZY KACPER Łopuszna

43,50

 

 

41

180

JOZEF ZAD O Spytkowice nr 3

44,19

 

 

42

65

KAPERA UKASZ Chabówka

44,40

 

 

43

93

WOJCIAK DAWID Chabówka

46,66

 

 

44

66

KAPERA MATEUSZ Chabówka

47,90

 

 

45

185

TRZEBUNIA JAKUB Rogoźnik

1:28,84

 

 

46

85

SWIATKOWSKI PAWEL Kluszkowce

1:41,03

 

 

47

184

KWAK BARTLOMIEJ Rogoźnik

1:53,59

 

 

48

43

BOLECHOWSKI DOMINIK Rabka-Zdrój nr 2

DSQ

 

 

49

73

KUCINSKI MICHAL Nowy Targ nr 11

DSQ

 

 

50

75

KWAK MATEUSZ Rogoźnik

DSQ

 

 

51

83

STAMACH ADAM Chabówka

DSQ

 

 

 

Dziewczęta klasy V-VI

Msc.

Nr

Imię i Nazwisko

Przejazd 1

Przejazd 2

SUMA

1

121

TYLKA MARZENA Rabka-Zdrój nr 2

30,79

30,25

1:01,04

2

120

SWIST WERONIKA Nowy Targ nr 5

31,03

30,14

1:01,17

3

110

KNUROWSKA POLA Nowy Targ nr 5

31,37

30,90

1:02,27

4

114

KRZYSTYNIAK AGNIESZKA Nowy Targ nr 5

32,12

31,13

1:03,25

5

99

BEDNARCZYK KLAUDIA Kluszkowce

32,01

31,45

1:03,46

6

100

BOGDAN LILIANA Szczawnica nr 1

31,77

31,99

1:03,76

7

124

WYSOCZYNSKA MAGDALENA Sromowce Niż

32,14

32,69

1:04,83

8

117

PALUCH PATRYCJA Rogoźnik

32,40

32,52

1:04,92

9

125

ZBOROWSKA POLA Nowy Targ nr 5

32,09

33,00

1:05,09

10

123

WIECEK ALEKSANDRA Nowy Targ nr 11

32,68

33,45

1:06,13

11

102

CZAJA EMILIA Szczawnica nr 1

33,38

33,30

1:06,68

12

103

CZUBERNAT MARTA Rogoźnik

34,75

34,37

1:09,12

13

105

FLORCZYK DOMINIKA Łopuszna

34,20

34,93

1:09,13

14

104

CZYSZCZON ALICJA Rabka-Zdrój nr 2

35,71

34,05

1:09,76

15

111

KOPYTEK WERONIKA Rabka-Zdrój nr 2

29,51

1:07,13

1:36,64

16

101

BOLECHOWSKA JULIA Rabka-Zdrój nr 2

36,39

 

 

17

115

KUBASIAK GABRIELA Sromowce Wyz

36,42

 

 

18

119

SKRZYPEK MARTA Nowy Targ nr 2

36,45

 

 

19

106

GALAROWICZ PATRYCJA Łopuszna

36,53

 

 

20

112

KOTERBA NATALIA Krościenko

36,77

 

 

21

98

BARGIEL WERONIKA Rabka-Zdrój nr 2

37,90

 

 

22

107

GLOWA ANNA Łopuszna

38,48

 

 

23

113

KOWALCZYK KLAUDIA Kluszkowce

38,85

 

 

24

178

RUSNAK KAROLINA Spytkowice nr 1

40,31

 

 

25

97

BANKA JOANNA Kluszkowce

45,73

 

 

26

118

REGIEC GABRIELA Kluszkowce

1:11,54

 

 

27

126

ZYGMUNTOWICZ SARA Rogoźnik

1:12,69

 

 

 

Chłopcy klasy V-VI

Msc.

Nr

Imię i Nazwisko

Przejazd 1

Przejazd 2

SUMA

1

147

BOCHNAK PATRYK Kluszkowce

27,88

27,76

55,64

2

150

MAGIERSKI SZYMON Nowy Targ nr 5

27,61

28,59

56,20

3

168

ZLYDASZYK JAKUB Kluszkowce

28,39

28,21

56,60

4

158

BEDNARCZYK DARIUSZ Kluszkowce

28,42

28,97

57,39

5

149

LUKASZKA KRZYSZTOF Chabówka

29,18

28,37

57,55

6

128

BEDNARCZYK MARCIN Kluszkowce

29,16

29,17

58,33

7

137

BARNAS MICHAL Szczawnica nr 1

30,05

29,55

59,60

8

174

ZADLO ARTUR Spytkowice nr 1

30,37

29,83

1:00,20

9

167

ZAREBA HUBERT Nowy Targ nr 5

30,69

29,55

1:00,24

10

169

ZULAWINSKI JAKUB Nowy Targ nr 2

30,69

29,84

1:00,53

11

157

RYLKO OSKAR Rabka-Zdrój nr 2

30,61

30,24

1:00,85

12

173

ZADLO WLADYSLAW Spytkowice nr 1

30,73

30,26

1:00,99

13

129

BOCHNAK KRYSTIAN Kluszkowce

30,81

30,63

1:01,44

14

144

KUBASIAK PIOTR Sromowce Wyz

32,01

31,56

1:03,57

15

136

GLODZIAK MIKOLAJ Klikuszowa

31,77

32,01

1:03,78

16

153

NOWAK FILIP Szczawnica nr 1

32,04

 

 

17

160

STOPKA MARCIN Nowy Targ nr 2

32,28

 

 

18

162

TRZEBUNIA BARTLOMIEJ Rogoźnik

32,32

 

 

19

131

DOMALIK SZYMON Spytkowice nr 2

32,89

 

 

20

164

URBAN MICHAL Szczawnica nr 1

33,15

 

 

21

148

LUKASIK BARTOSZ Chochołów

33,64

 

 

22

155

ORKISZ KONRAD Szczawnica nr 1

33,93

 

 

23

134

DZIWISZ MATEUSZ Chabówka

34,65

 

 

24

166

ZACHWIEJA KAMIL Szczawnica nr 1

34,85

 

 

25

138

HABURA KAMIL Chabówka

35,03

 

 

26

142

KOCZOR JAKUB Łopuszna

35,11

 

 

27

132

DZIATKOWICZ DAWID Kluszkowce

35,52

 

 

28

140

JANCZY KAROL Sromowce Wyz

35,84

 

 

29

176

KADZIK LUKASZ Spytkowice nr 1

36,27

 

 

30

133

DZIATKOWICZ KONRAD Kluszkowce

36,58

 

 

31

156

RAPACZ MACIEJ Nowy Targ nr 11

36,70

 

 

32

165

WOLSKI MICHAL Krościenko

36,91

 

 

33

177

KENIG AMADEUSZ Spytkowice nr 1

37,61

 

 

34

127

GRYGIEL JAKUB Chochołów

37,86

 

 

35

145

KWIATEK PATRYK Nowy Targ nr 11

38,31

 

 

36

163

TRZESALA MATEUSZ Krościenko

38,37

 

 

37

170

DEBSKI KACPER Kluszkowce

38,40

 

 

38

159

SIUDUT KACPER Chochołów

38,59

 

 

39

175

BORZECKI PATRYK Spytkowice nr 1

39,08

 

 

40

143

KOMPERDA JACEK Rogoźnik

39,21

 

 

41

139

HAMPEL ERYK Nowy Targ nr 2

39,29

 

 

42

152

MILANIAK MACIEJ Kluszkowce

41,53

 

 

43

141

KNAPCZK MARCIN Kluszkowce

42,65

 

 

44

186

ZUBEK RYSZARD Rogoźnik

42,83

 

 

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet IVLudowe etui na tablet IVLudowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Sakiewka IVSakiewka IVSakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 9 cm Wysokość ok. 14 cm Długość ze sznurkiem ok. 49 cm Materiał: Filc Kolor...
    35 zł
  • Aniołek średni IIIAniołek średni IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.