PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Sierpień 2014 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Kościelisko

Rozmaitości

Patronat medialny WATRA

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Sobota, 2 sierpnia 2014 r.
Autor: Urszula Majewska

II Międzynarodowa Wystawa Psów RasowychWyniki II Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych, zorganizowanej przez zakopiański oddział Związku Kynologicznego w Polsce, która odbyła się dniach 2-3 sierpnia 2014 r. na stadionie biathlonowym w Kościelisku-Kirach.


II MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
W ZAKOPANEM
KOŚCIELISKO – KIRY 02-03.08.2014

KONKURENCJE FINAŁOWE

Najpiękniejszy Pies Wystawy:

  1. NEGRAL Czarno-Miodowy Świat, czarny terier rosyjski, Agnieszka Borkowska

  2. Stellanova AVOCADO, buldog francuski, Maja Kordel

  3. SHARPSHOOTER IZ VOROBINOGO GNEZDA, airedale terier, O. Denisova

  4. HESIODOS SWEET HEART, lagotto romagnolo, Dorota Iwanowska

    Najpiękniejszy Pies Oddziału Zakopane:

  1. ANTE PORTAS Stepowy Goniec, chart rosyjski borzoj, Magdalena Rebeś

  2. MIŚKA z Miętustwa, polski owczarek podhalański, Tadeusz Wirmański

  3. MORO Giewontowa Koliba, alaskan malamute, Martyna Parczewska

  4. DRACULA Sfora spod Tatr, rosyjski toy długowłosy, Lidia Szczypta

    Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej:

  1. SŁONKA z Gangu Długich, polski owczarek nizinny, Magdalena Larska

  2. KRASNY Mała Dolina, polski owczarek podhalański, Mariusz Rzeszutko

  3. KAZAN z Bazylego Uroczyska, ogar polski, Izabela Matras

  4. AMIR Leśny Amok, Gończy polski, Iwona Krzyszowska

  5. ŁOWNA Arcturus, chart polski, Michał Golaś

    Najpiękniejsze Młodsze Szczenię

  • I dzień MWPR (sobota):

  1. GLIMMER NOBLESSE Always de Princess, seter irlandzki, Bronislava Glonekova

  2. SUN DANCE MARGINS Go Go Shadow’s, bulterier miniatur., Lidia Szczypta

  3. Kantri Park’s MICHELANGELO, jamnik krótkowłosy standardowy, Elena Chaplygina

  4. Artemidastars TATENEN-ZEUS, wyżeł węgierski krótkowłosy, Sebastian Kowalewski

  • II dzień MWPR (niedziela):

  1. ABRAKADABRA z Ogrodu, boston terier, Dominika Gniecka

  1. Sunshine MALTISSIMO, maltańczyk, Alicja Fic

  2. FALA Adekatos Poland, golden retriever, Tomasz Sławik

    Najpiękniejsze Szczenię Wystawy

  • I dzień MWPR (sobota):

  1. ANIMA Dentis, sznaucer miniaturowy pieprz i sól, Ewa i Tomasz Sitkiewicz

  2. ZALTANA FEARLESS FLAME, siberian husky, Mary Louise Franklyn

    4. BOSTON Tavo Svajone, akita amerykańska, Jarosław Bychawski

  • II dzień MWPR (niedziela):

  1. JAMES Astarte Gold, lhasa apso, Katarzyna Przybylska

  2. DANTE OD VESELY ANEZKY, grand basset griffon vendeen, Alena Vesela

  3. GADHAR LACH Cursus Ventosi, wilczarz irlandzki, Ewa Sokół-Iskra

  4. THORNAPPLE THUNDER SNOW Moto Pies, Adam Antonik

    Najpiękniejszy Weteran Wystawy

  • I dzień MWPR (sobota):

  1. OMAR NACHAR Z SARDANU, sznaucer miniaturowy czarny, Katarzyna Róg

  2. BAFLO Contenders, yorkshire terrier, Iwona i Katarzyna Taraszkiewicz

  3. FORTUNA z Mahagonii, seter irlandzki, Wojciech Kryger

  4. PEPSI-COLA z Nakła Rodem, jamnik długowłosy miniaturowy, Jolanta Krzeska

  • II dzień MWPR (niedziela):

  1. ANTE PORTAS Stepowy Goniec, chart rosyjski borzoj, Magdalena Rebeś

  2. AKIM Adekatos, golden retriever, Tomasz Sławik

    4. AIVANA Dimetrodon, spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon, Monika Gaz

    Najpiękniejszy Junior Wystawy

  • I dzień MWPR (sobota):

  1. MISTER T du Monde d’Elias, bullmastiff, Barbara Stevens

  2. DUHAJ Gyurkóvari, wyżeł węgierski krótkowłosy, Agnieszka i Dariusz Spisak

  3. WARIS DIRIEE Jezzy Dogs, sznaucer miniaturowy czarny, Agnieszka Durlik

  4. RUFUS Fidogs, parson russel terrier, Iwona Fidor

    II dzień MWPR (niedziela):

  1. LARY PERLOVA Astarte Gold, pekińczyk, Maciej Sowiński

  2. Sasquehanna WEDDING RING, chihuahua krótkowłosy, Małgorzata Supronowicz

  3. YAPI Adekatos, golden retriever, Tomasz Sławik

  4. Big Foot The Thalek MIDNIGHT STORM, shih-tzu, Barbara Oleszczuk

    Zwycięzcy Grup

I grupa:

  1. LORD LEXUS Domi Pearl, biały owczarek szwajcarski, Mirosław Formejster

  2. DAKOTA von Gran Peregrino, owczarek niemiecki krótkowłosy, Garita Rodriguez Norbel

  3. MÁTYÁS KIRALY UDVARI FINCSI, komondor, Sandro Crescini Plastitaly

  4. SŁONKA z Gangu Długich, polski owczarek nizinny, Magdalena Larska

     

    II grupa:

  1. NEGRAL Czarno-Miodowy Świat, czarny terier rosyjski, Agnieszka Borkowska

  2. REGILLA Modry Efekt, Dog niemiecki czarny, Michał Chmielarz

  3. BANDSMAN DANCE FEVER, sznaucer miniaturowy pieprz i sól, Małgorzata Supronowicz

  4. MISTER T du Monde d’Elias, bullmastiff, Barbara Stevens

     

    III grupa:

  1. SHARPSHOOTER IZ VOROBINOGO GNEZDA, airedale terier, O. Denisova

  2. AVALLON Rascal Bull, staffordshire bull terrier, Jan Timanik

  3. CHRISTMAS Song, bedlington terrier, Mariusz Ebing

  4. SHOWMAN From Superbia, west highland white terier, Anna Siwulska

     

    IV grupa:

  1. STARWIRE Have you Heard, jamnik szorstkowłosy standardowy, Lucza Vertes

  2. Victory Kantry Park’s CHRUS, jamnik krótkowłosy standardowy, Elena Chaplygina

  3. DJ-FILIP Mini Max, jamnik krótkowłosy miniaturowy, Sylwester Szymański

  4. AMIDALA PADME Kalaokagathia, jamnik szorstkowłosy miniaturowy, Maria Chodnicka

     

    V grupa:

  1. MORO Giewontowa Koliba, alaskan malamute, Martyna Parczewska

  2. BERYL Tatranska Žiara, samoyed, Laura Gallyová

  3. ELZA Eskimoski Domek, siberian husky, Radosław Szczepanik

  4. FEMME FATALE Farafra, pies faraona, Pavlína Pipalová

     

    VI grupa:

  1. WARKA Sfora Nemroda, posokowiec bawarski, Trepanowska

  2. Blevwill FLIRTY FLORA, basset bretoński, Joanna Fromm

  3. ULO ORLEN Unita, Basset hound, Teresa Rupniewska

  4. KAZAN z Bazylego Uroczyska, ogar polski, Izabela Matras

     

    VII grupa:

  1. AJZON z Hslikarnasu, pointer, Magdalena Szafran

  2. FAGOT z Żubrowiska, wyżeł niemiecki krótkowłosy, Rafał Owca

  3. EVENFLOW FEVER Diamonds & Rust, seter irlandzki, Marzenna Barczentewicz-Kus

  4. ENJOY THE WIND Just Weimaraner, wyżeł weimarski krótkowłosy, Justyna Majewska-Czerny, Kamil Czerny

     

    VIII grupa:

  1. HESIODOS SWEET HEART, lagotto romagnolo, Dorota Iwanowska

  2. OVER AND OVER AGAIN Avendesora Poland, springer spaniel angielski, Katarzyna Plewka

  3. Nerelius WATCH N’LEARN, flat coated retriever, Ewelina
    Deszert-Kłosowska

  4. FOUR SEASONS HUNIQUE ADONIS AMARON, cocker spaniel amerykański, Adriana Hegedusova, Milan Kocis

     

    IX grupa:

  1. Stellanova AVOCADO, buldog francuski, Maja Kordel

  2. LARY PERLOVA Astarte Gold, pekińczyk, Maciej Sowiński

  3. MR. PONTIUS od Lalanki, pudel miniaturowy czarny, Aneta Chrystoph

  4. LILI Kudłate serce, lhasa apso, Brygida Burliga

     

    X grupa:

  1. STRAIGHT AHEAD Basil, greyhound, wł. Kristina Bachanova

  2. ŁOWNA Arcturus, chart polski, Michał Golaś

  3. VERDI of Gentle Mind, whippet, Katarzyna i Wojciech Lazar

  4. CANDY Cassidy Ray, wilczarz irlandzki, Róbert Chalás

Zobacz w naszym sklepie:
  • 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem100-lecie LO im. O. Balzera w ZakopanemDwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego  im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30...
    25 zł
  • Grafika Folk w ramce XGrafika Folk w ramce XGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIMagnes Folk na lodówkę VIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego...
    7 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.