PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
czwartek, 11 marca 2010
Pogoda na Podhalu:
Imieniny: Konstantego, Ludosława, Rozyny
od -9°C do -4°C, w Tatrach -14,3°C
wiatr 2 m/s, południowo-wschodni

login:   hasło:

Rejestrtracja

Zakopane – Wystawa filatelistyczna z okazji 600-lecia bitwy pod Grunwaldem

autor: Wojciech Szatkowski, data: 2010-02-09
Zakopane – Wystawa filatelistyczna z okazji 600-lecia bitwy pod Grunwaldem
W ramach obchodów sześćsetnej rocznicy bitwy pod Grunwaldem (1410) Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem i Polski Związek Filatelistów przygotowali w Muzeum Stylu Zakopiańskiego im. Stanisława Witkiewicza, w willi „Koliba” przy ul. Kościeliskiej 18 wystawę filatelistyczną poświęconą tej tematyce.

Wystawę można zwiedzać od 6 do 20 lutego 2010 r.
Serdecznie zapraszamy!


O Watrze  |  Redakcja  |  Kontakt  |  Współpraca  |  Reklama  |  Nasza oferta  |  Mapa strony
Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: watra@op.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.