PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Niedzica

Wiadomości

ZEW Niedzica SA – Przedsiębiorstwo Fair Play

Środa, 22 grudnia 2010 r.
Autor: AKS

ZEW Niedzica SA – Przedsiębiorstwo Fair PlayW dniu 17 grudnia podczas uroczystej Gali w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica SA został oficjalnie laureatem XIII edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości, otrzymując tym samym tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2010.


Ideą programu, organizowanego przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, afiliowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą jest wspieranie rozwoju firm poprzez promowanie przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i zasadami etyki. Tytuł ze względu na swą wieloletnią tradycję i szacunek, jaki w tym czasie zdobył stawia laureatów w uprzywilejowanej pozycji i jest dowodem na ich rzetelne i uczciwe podejście do kontrahentów, pracowników i całego otoczenia firmy. Dla ZEW-u jest ponadto potwierdzeniem słuszności podejmowanych działań, w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, a także przyjętych przez Spółkę zasad zawartych w stosowanym w firmie Kodeksie Etyki.

- Droga do uzyskania certyfikatu była bardzo długa; trwała prawie cały rok i wymagała spełnienia wielu warunków, przede wszystkim poddania się przez firmę badaniu wiarygodności i rzetelności. Ocena Spółki dokonywana była przez szereg Komisji: Regionalnych i Ogólnopolskich, składających się z przedstawicieli administracji i samorządów, instytucji finansowych i organów podatkowych, tym większa więc satysfakcja z ostatecznie podjętej przez Kapitułę Programu decyzji - wyjaśnia Grzegorz Podlewski, Prezes Zarządu.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Flakon szklany VFlakon szklany VOkrągły falkon szklany z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: Obwód ok. 30 cm. Wysokość: 9,5 cm.
    50 zł
  • Torebka filcowa XTorebka filcowa XTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą...
    160 zł
  • Sakiewka IIISakiewka IIISakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 10 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 50 cm Materiał: Filc Kolor...
    40 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.