PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Kultura

Śpiewany jubileusz

Środa, 30 maja 2012 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikPrzedszkolaki ze wszystkich – tych miejskich i tych prywatnych przedszkoli – już od dziewięciu lat, a więc w tym roku po raz dziesiąty, co roku koncertują na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. W tym roku koncert "Dzieci dzieciom - jesteśmy razem" miał charakter i zwykły przedszkolny, i regionalny, a nawet z uwagi na zbliżające się wielkie wydarzenie sportowe – również piłkarski.


- Możemy sobie tu gratulować entuzjastycznego występu dzieciom, gratulować dyrektorom przedszkoli i wychowawcom tej wspaniałej inicjatywy, a rodzicom i rodzinom tego, że mamy w Nowym Targu takie wspaniałe dzieci. To nasz największy skarb – dziękował wszystkim małym artystom za występ Burmistrz Marek Fryźlewicz. 

Idea koncertów zainicjowana przez Agatę Fatlę, ówczesną dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 była taka, by podczas przeglądu dorobku artystycznego przedszkoli dzieci występowały przed swoimi rówieśnikami. Dodatkowo jednak zawsze przychodzą rodziny występujących dzieci i w tym roku, podobnie jak podczas poprzednich koncertów, publiczność była tak liczna, że nie wystarczyło miejsc siedzących.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek średni VAniołek średni VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł
  • „Baby i Dezerterzy”„Baby i Dezerterzy”Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.