PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Marzec 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Rozmaitości

Dzień Kobiet w Urzędzie Miasta

Środa, 9 marca 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikBurmistrz Marek Fryźlewicz wraz ze swoim Zastępcą Eugeniuszem Zajączkowskim złożyli 8 marca życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wszystkim Paniom pracującym w Urzędzie Miasta. Burmistrzowie osobiście odwiedzili wszystkie pokoje Urzędu, w których pracują przedstawicielki płci pięknej i z kwiatami, słodkim poczęstunkiem oraz okolicznościowym adresem składali życzenia.


- Z okazji przypadającego dzisiaj święta piękniejszej połowy rodzaju ludzkiego – Międzynarodowego Dnia Kobiet składam Pani w imieniu samorządu, władz Miasta oraz własnym serdeczne życzenia, aby każdy dzień obfitował w uśmiech, pomyślność i zadowolenie z pracy, działalności społecznej i życia rodzinnego. Niech święto dzisiejsze stanie się świętem, którego treści będą aktualne i w innych codziennych dniach życia i działania – napisał w listach do Pań pracujących w Urzędzie Burmistrz, dziękując jednocześnie wszystkim Paniom za samorządową współpracę i składając wyrazy szacunku.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bańka choinkowa IIBańka choinkowa IIBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł
  • Grafika Folk w ramce IGrafika Folk w ramce IGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.