PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2012 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Nowy Targ

Rozmaitości

Dzień Dziecka w Nowym Targu

Środa, 6 czerwca 2012 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikOprócz wizyty przedszkolaków w ratuszu, gdzie podjął ich Burmistrz Marek Fryźlewicz, na terenie miasta 1 czerwca oraz w sobotę i niedzielę odbyło się wiele imprez poświęconych naszym najmłodszym.


Jeszcze w piątek występy związane z zakończeniem akcji „Znani nieznani czytają dzieciom bajki” zorganizowała w Miejskim Ośrodku Szkoła Podstawowa nr 5, która od wielu lat zaprasza ciekawych ludzi do czytania bajek uczniom klas 1-3, a przy okazji mali słuchacze mogą się dowiedzieć czegoś ciekawego na temat tych osób. W tym roku w „piątce” czytali m.in. Miss Polonia Podhala, Naczelnik GOPR oraz Dyrektor Parku Gorczańskiego. 

W sobotę na miasteczku komunikacyjnym odbył się duży festyn współorganizowany przez Burmistrza i Nowotarską Spółdzielnię Mieszkaniową, która w tym roku obchodzi jubileusz 50-lecia swojego istnienia i udana zarówno ze względów pogodowych, jak i organizacyjnych impreza była jednym z elementów tych obchodów. 

Festyn rodzinny zorganizowała też Szkoła Podstawowa nr 6, która zaprosiła uczestników na Stadion Miejski im. Józefa Piłsudskiego. Najmłodsi nowotarżanie mogli też rywalizować w łowieniu ryb w Łopusznej podczas zawodów zorganizowanych przez Miejskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 28 w Nowym Targu.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Flakon szklany IVFlakon szklany IVOkrągły falkon szklany z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 13,5 cm, średnica 18 cm (średnica podstawy 13,5 cm)
    90 zł
  • Obraz olejny Folk IIObraz olejny Folk IIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • "Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć" - 40 stronnicowy album z fotografiami Grzegorza Gałązki i tekstem Ks. Władysława Mariana Zarębczana. Wydawnictwo MICHALINEUM. My...
    40 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.