PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Lipiec 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Sport

Wakacje z piłką

Sobota, 14 lipca 2012 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikFC Barcelona, która przez dwa tygodnie zmagań poniosła tylko jedną porażkę, strzelając przeciwnikom rekordową liczbę goli bo prawie 200, zwyciężyła bezapelacyjnie w Wakacyjnej Lidze Trenerów Osiedlowych zorganizowanej na „Orliku” przy Gimnazjum nr 2. Na podium znalazła się także drużyna FC Gumisie (II miejsce) a tuż za nimi Joker Team. Kolejne miejsca to odpowiednio Souless, FC Kurczaki oraz FC Lion. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale ufundowane przez Burmistrza Marka Fryźlewicza.


Wręczono także nagrody indywidualne:

- najlepszy bramkarz – Sajmon Kostrzewa

- najlepszy obrońca – Michał Szafraniec

- najlepszy zawodnik – Michał Kuciński

- król strzelców – Kacper Faltyn (70 goli)

- najmłodszy zawodnik Dawid Biernat (6 lat).

Wakacyjną Ligę Trenerów Osiedlowych organizują rok rocznie na zlecenie Urzędu Miasta Nowy Targ Trenerzy Osiedlowi Bartosz Gotkiewicz i Artur Kasperek. W organizacji ligi dla szkół podstawowych pomagała także Agata Sarna-Pohrebny. Rozgrywkom dopisała piękna pogoda i przebiegły one w przyjaznej atmosferze. W rozgrywkach wzięło 6 drużyn z klas 4-6 oraz pierwszy raz w tym roku dwie drużyny z klas 1-3. Młodsi zawodnicy rywalizowali poza turniejem tocząc zacięte boje codziennie rano, tuż przed meczami starszych kolegów. Każda drużyna rozegrała w grupie starszej po 15 meczy. Trenerzy osiedlowi zapraszają teraz na ligę gimnazjalistów. Zapisy w dniu 16 lipca o 9.00 na boisku przy Gimnazjum nr 2. 

DrużynaMeczePunktyBr zdBr str
Fc Barcelona154218923
Fc Gumisie15254796
Joker team15249056
Souless15227077
Fc Kurczaki15206557
Fc Lion1509162

 

StrzelcyGole
Faltyn70
Bobek60
Widurski42
Rokicki40
Kuciński35
Kurowski20
Majerczyk18
Biernat14
Krzysztoń12
Polczyk11
Bochniarz10
Jabłoński10
Krauzowicz10
Veli10
Zobacz w naszym sklepie:
  • „Baby i Dezerterzy”„Baby i Dezerterzy”Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł
  • Torebka filcowa IVTorebka filcowa IVTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamyka na zatrzaski. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Szerokość ok. 33 cm Wysokość...
    130 zł
  • Ludowe etui na telefon IILudowe etui na telefon IILudowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm
    25 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.