PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Październik 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Sport

Liceliada Powiatu Nowotarskiego

Wtorek, 16 października 2012 r.
Autor: Maciej Stasiński

Liceliada Powiatu NowotarskiegoLICEALIADA POWIATU NOWOTARSKIEGO – KORESPONDENCYJNA LIGA LEKKOATLETYCZNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW. Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu – Ośrodek Sportowy Rabka Zdrój, MKS Rabka-Zdrój – Korzeniowski.pl. Rabka Zdrój – stadion miejski. 146 zawodników z 7 zespołów szkolnych.


WYNIKI  INDYWIDUALNE  CHŁOPCÓW:

 

1.

GACEK

 ŁUKASZ

93

ZS Jabłonka

11,78

122

 

9.

KRZYSZTOFIAK

ANDRZEJ

95

I LO Rabka-Zdrój

12,60

92

2.

PYZOWSKI

MICHAŁ

94

I LO Nowy Targ

12,00

114

 

10.

BOMBOL

RAFAŁ

96

ZSO Lipnica Wielka

12,84

82

3.

BRANDYS

TOMASZ

94

I LO Nowy Targ

12,13

107

 

11.

RYDZIO

ADRIAN

96

ZS Jabłonka

13,24

69

 

FILIPIAK

BARTOSZ

94

I LO Rabka-Zdrój

12,13

107

 

12.

HŁADOWCZAK

GRZEGORZ

94

ZS Jabłonka

13,32

65

5.

BIAŁOŃSKI

KONRAD

96

I LO Rabka-Zdrój

12,18

107

 

PK

POLAK

MAREK

94

I LO Nowy Targ

12,52

92

6.

MONIAK

TOMASZ

94

ZSO Lipnica Wielka

12,36

99

 

PK

KOGUT

FILIP

95

I LO Rabka-Zdrój

12,75

85

7.

JANOWIAK

ROBERT

94

ZSO Lipnica Wielka

12,43

96

 

PK

DWORSZCZAK

MATEUSZ

94

ZSO Lipnica Wielka

12,88

82

8.

URBANIAK

WOJCIECH

95

I LO Nowy Targ

12,49

96

 

PK

SOBOLAK

ADRIAN

95

I LO Nowy Targ

13,74

54

 

       400m  

1.

KAPŁON

KAMIL

94

I LO Rabka-Zdrój

53,00

134

 

7.

DZIURCZAK

DAMIAN

94

ZS Jabłonka

60,07

82

2.

LATAWIEC

DAWID

95

I LO Rabka-Zdrój

55,89

112

 

8.

JURASZ

KONRAD

94

ZS Jabłonka

60,23

80

3.

TLAŁKA

GUSTAW

94

I LO Nowy Targ

56,72

105

 

9.

ŻYWIOŁ

SEBAST.

94

ZSO Lipnica Wielka

60,42

79

4.

DYDA

TOMASZ

94

I LO Nowy Targ

56,96

103

 

10.

BARNAŚ

JAN

94

ZS Jabłonka

60,76

77

5.

SUTOR

FRANCISZEK

94

I LO Nowy Targ

57,27

101

 

11.

CIELUCH

 ŁUKASZ

96

ZSO Lipnica Wielka

61,14

74

6.

WÓJCIAK

BARTŁOMIEJ

96

I LO Rabka-Zdrój

58,36

93

 

12.

GWIŻDŻ

KAMIL

96

ZSO Lipnica Wielka

62,45

66

 

      1500m

1.

NOWAK

OSKAR

96

I LO Nowy Targ

4.37,85

74

 

8.

BASISTY

WOJCIECH

94

ZS Jabłonka

4.58,76

44

2.

FLOREK

MAKSYMIL.

95

I LO Nowy Targ

4.43,77

65

 

9.

PIOSEK

SYLWESTER

96

ZS Jabłonka

5.00,89

41

3.

SZELIGA

KACPER

96

I LO Rabka-Zdrój

4.44,13

64

 

10.

GŁUC

HENRYK

 

ZSO Lipnica Wielka

5.23,68

19

4.

DZIECHCIOWSKI

GRZEGORZ

95

I LO Rabka-Zdrój

4.52,55

52

 

11.

WÓJCIK

MAREK

94

I LO Nowy Targ

5.39,45

8

5.

NOWAK

DOMINIK

 

ZSO Lipnica Wielka

4.52,66

51

 

PK

RYCHLIK

DAWID

95

I LO Rabka-Zdrój

4.46,47

60

6.

WCISŁO

ROBERT

96

I LO Rabka-Zdrój

4.55,18

48

 

PK

TREIT

PIOTR

96

I LO Rabka-Zdrój

4.47,29

59

7.

JANOWIAK

ADAM

 

ZSO Lipnica Wielka

4.55,47

48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      skok w dal

1.

WIETRZYK

BERNARD

96

I LO Rabka-Zdrój

5,77

106

 

10.

GAWOR

KAMIL

95

I LO Rabka-Zdrój

5,02

76

2.

DZIECHCIOWSKI

MATEUSZ

94

I LO Rabka-Zdrój

5,62

100

 

11.

PIEROŻEK

MATEUSZ

95

ZS Jabłonka

5,01

76

3.

KOWALCZYK

DAWID

93

ZSO Lipnica Wielka

5,56

98

 

12.

GIZA

DAMIAN

96

ZS Jabłonka

4,75

66

4.

ZAHORA

PATRYK

96

ZSO Lipnica Wielka

5,39

91

 

PK

KOZDRAŚ

WOJCIECH

95

I LO Nowy Targ

5,08

79

5.

STOPKA-STUDENCKI

MACIEJ

94

I LO Nowy Targ

5,38

91

 

PK

KOPEĆ

ADRIAN

95

I LO Nowy Targ

5,04

77

6.

DZIOBOŃ

JĘDRZEJ

94

I LO Nowy Targ

5,34

89

 

PK

MIERZWA

KONRAD

95

I LO Rabka-Zdrój

4,87

71

7.

JONIAK

MARCIN

94

ZS Jabłonka

5,23

85

 

PK

BLICHARSKI

MARCIN

96

I LO Nowy Targ

4,81

68

8.

STERCULA

GRZEGORZ

94

ZSO Lipnica Wielka

5,20

83

 

PK

SOBOLAK

ADRIAN

96

I LO Nowy Targ

4,62

61

9.

ADAMCZYK

ANDRZEJ

95

I LO Nowy Targ

5,02

76

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       pchnięcie kulą 

1.

PAWLIKOWSKI  6

ADAM

94

I LO Nowy Targ

13,90

154

 

8.

GRZYBACZ  6

ERYK

94

ZSO Lipnica Wielka

10,08

113

2.

BRONISZEWSKI 5

SZYMON

96

ZSO Lipnica Wielka

12,38

130

 

9.

HARKABUZ 5

ARTUR

96

ZS Jabłonka

10,31

108

3.

KOZŁOWSKI

GRZEGORZ

94

ZS Jabłonka

11,38

127

 

10.

PERDEL   5

TOMASZ

95

ZS Jabłonka

10,23

108

4.

KOLECKI   5

MAREK

95

I LO Rabka-Zdrój

11,35

119

 

11.

KWIEK   5

MATEUSZ

96

ZSO Lipnica Wielka

9,68

102

5.

DOMALIK   5

WOJCIECH

95

I LO Nowy Targ

11,17

117

 

12.

SKICIAK   5

DARIUSZ

95

I LO Rabka-Zdrój

9,56

100

6.

GROŃSKI   5

JAN

95

I LO Nowy Targ

11,10

116

 

PK

KOJS   5

SZYMON

95

I LO Nowy Targ

11,40

119

7.

ANTOLAK   5

KAMIL

96

I LO Rabka-Zdrój

11,02

116

 

PK

ŻUREK   5

JAKUB

96

I LO Rabka-Zdrój

9,84

104

 

         4 x 100m

1.

ZS Jabłonka

48,10

111

 

3.

ZSO Lipnica Wielka

49,10

101

2.

I LO Nowy Targ

48,36

108

 

4.

I LO Rabka-Zdrój

DS.

0

 

 

Klasyfikacja drużynowa chłopców:

 

1m   –  I LO Nowy Targ        ( 1127 pkt. )  - opiekun  Piotr Jabłoński

2m   –  I LO Rabka-Zdrój      ( 1014 pkt. )

3m   –  ZSO Lipnica Wielka (   980 pkt. )

4m   –  ZS Jabłonka               (  945 pkt. )

 

 

 

WYNIKI  INDYWIDUALNE  DZIEWCZĄT :

 

       100m                                                                            pkt.                                                                        

1.

SZKLARZ

PATRYCJA

95

I LO Rabka-Zdrój

13,28

133

 

5.

HOBOT

RENATA

95

I LO Rabka-Zdrój

14,66

98

2.

WILCZEK

JUSTYNA

96

I LO Nowy Targ

13,99

114

 

6.

BOMBA

JOANNA

94

I LO Rabka-Zdrój

15,14

86

3.

KALATA

MONIKA

94

I LO Nowy Targ

14,18

109

 

7.

CAPIAK

DOROTA

94

ZS Jabłonka

15,71

74

4.

SIKORA

ANETA

94

ZS Jabłonka

14,43

102

 

PK

TRUTA

ANNA

96

I LO Nowy Targ

15,11

86

 

       400m 

1.

SPYTKOWSKA

MARIA

94

ZS Jabłonka

1.07,98

103

 

6.

TIMEK

AGNIESZKA

94

I LO Nowy Targ

1.15,13

71

2.

RAPTA

MONIKA

94

I LO Rabka-Zdrój

1.10,26

92

 

7.

HARKABUZIK

MONIKA

96

ZS Jabłonka

1.16,08

67

3.

ŻUR

ANNA

95

I LO Rabka-Zdrój

1.12,21

83

 

8.

CZAJA

ANNA

95

I LO Nowy Targ

1.20,96

50

4.

PODLIPNI

ANNA

95

I LO Nowy Targ

1.13,28

79

 

9.

RABSKA

PAULINA

96

I LO Rabka-Zdrój

1.22,30

46

5.

SŁAMCZYK

NATALIA

95

ZS Jabłonka

1.14,09

75

 

PK

ARENDARCZYK

ANNA

96

I LO Rabka-Zdrój

1.16,67

65

                                                                                                                                                                                                              

       800m

1.

 ŁOPATA

KINGA

95

I LO Rabka-Zdrój

2.44,65

80

 

6.

GRABIEC

NATALIA

94

I LO Rabka-Zdrój

2.54,58

59

2.

NOWAK

ALEKSANDRA

95

I LO Nowy Targ

2.47,23

74

 

7.

OBYRTAŁ

ANNA

96

ZS Jabłonka

2.58,90

52

3.

WÓJTOWICZ

GABRIELA

95

I LO Rabka-Zdrój

2.49,15

70

 

8.

FLASZCZYŃSKA

BARBARA

96

ZS Jabłonka

3.05,02

42

4.

CYROŃ

MALGORZAT

96

I LO Nowy Targ

2.51,15

66

 

9.

GACH

MONIKA

96

I LO Nowy Targ

3.13,18

30

5.

ALBERTUSIAK

BARBARA

96

ZS Jabłonka

2.53,48

62

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       skok w dal

1.

POLAŃSKA

JULIA

94

I LO Rabka-Zdrój

4,22

104

 

6.

KIDOŃ

ANNA

96

ZS Jabłonka

3,82

85

2.

KULAK

KAMILA

96

ZS Jabłonka

4,22

104

 

7.

TRUTA

ANNA

96

I LO Nowy Targ

3,79

84

3.

PAŃSZCZYK

KATARZYNA

95

I LO Nowy Targ

4,01

94

 

8.

HAMPEL

BOGUSŁAWA

95

ZS Jabłonka

3,72

81

4.

ŚLEDŹ

KLAUDIA

96

I LO Nowy Targ

3,99

92

 

9.

SKWAREK

 ŁUCJA

95

I LO Rabka-Zdrój

NM

0

5.

SOBÓL

DAGMARA

94

I LO Rabka-Zdrój

3,92

89

 

PK

WILCZEK

JUSTYNA

96

I LO Nowy Targ

4,19

100

 

       pchnięcie kulą 

1.

KRAUS

ALEKSANDRA

95

I LO Rabka-Zdrój

9,62

139

 

6.

LICHOSYT

MONIKA

95

ZS Jabłonka

7,92

123

2.

KOJS

ANETA

94

I LO Nowy Targ

9,18

135

 

7.

WITKOWSKA

MAŁGORZATA

95

I LO Rabka-Zdrój

7,33

117

3.

KONDYS

EWELINA

96

ZS Jabłonka

8,06

124

 

8.

KULA

KAROLINA

95

I LO Nowy Targ

6,78

111

4.

SZEWCZYK

SABINA

95

I LO Nowy Targ

8,00

124

 

9.

PALARCZYK

KATARZYNA

96

I LO Rabka-Zdrój

5,79

100

5.

WDÓWKA

MELANIA

95

ZS Jabłonka

7,99

124

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       4 x 100m

1.

I LO Nowy Targ

56,07

107

 

3.

ZS Jabłonka

58,76

88

2.

I LO Rabka-Zdrój

56,44

104

 

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:

 

1m   –  I LO Rabka-Zdrój      (  1069pkt. )  - opiekun  Wiesław Perucki

2m   –  I LO Nowy Targ        (  1063 pkt. )

3m   –  ZS Jabłonka               (    993 pkt. )

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Ogródek 2"Wisiorek "Ogródek 2"Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 4,8 cm. Obw. 70 cm.
    30 zł
  • Aniołek mały IIAniołek mały IIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 7 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    8 zł
  • Torebka filcowa XIITorebka filcowa XIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z różowej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą...
    160 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.