PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Listopad 2012 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Nowy Targ

Sport

Szkolna Liga Strzelecka

Sobota, 17 listopada 2012 r.
Autor: AKS

fot. Łukasz Razowski/archiwum PLOiPSZUczniowie klas mundurowych Prywatnego Liceum im. Venuleta zdominowali tegoroczną edycję Szkolnej Ligi Strzeleckiej w Nowym Targu. Zdobyli aż cztery puchary. W tym roku na zmaganiach na nowotarskiej strzelnicy rywalizowało dziewięć szkolnych drużyn z terenu całego powiatu nowotarskiego. Jak się okazało, najlepsze oko mają młodzi kadeci z Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Venuleta w Nowym Targu.


Drugie miejsce zajęli strzelcy z I Liceum Ogólnokształcącego im. Goszczyńskiego w Nowym Targu. Na ostatnim stopniu podium stanęli uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych w Nowym Targu.

Nowotarscy kadeci zdominowali również indywidualną klasyfikację strzelców. Najczęściej w dziesiątkę trafiała bowiem Dagmara Żaba, nieco gorzej, bo ostatecznie zajmując drugie miejsce w zawodach strzelał Karol Czyszczoń. Na podium stanęła też Weronika Pietraszek. Wszyscy to uczniowie klas mundurowych Prywatnego Liceum.

- Gratuluję zwycięzcom jak również wszystkim uczestnikom tych zawodów - mówił Marek Fryźlewicz, burmistrz stolicy Podhala, który młodym strzelcom wręczał nagrody i dyplomy. - Trzeba przyznać, że zawody strzeleckie to w Nowym Targu kolejna inicjatywa godna pochwały, która wzbogaca ofertę i życie w naszym mieście.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek średni IVAniołek średni IVAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł
  • Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik z kolorowych howlitów / pastylki /  oraz szklanych kwiatków i przekładek. Obwód 50,5 cm
    65 zł
  • Lampka nocna z parzenicąLampka nocna z parzenicąLampka nocna z naniesionym na kloszu motywem ludowym (po dwóch stronach klosza) w kolorze czarnym, malowanym ręcznie. Klosz w kolorze kremowym. Podstawa lampki...
    120 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.