PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Październik 2013 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Sport

Biegi przełajowe

Środa, 2 października 2013 r.
Autor: Dorota Warciak

Biegi przełajowe1 października na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W zawodach zorganizowanych przez Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Nowym Targu, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu i Podhalański Podokręg Piłki Nożnej w Nowym Targu wzięło udział ponad tysiąc uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów.


Dziewczęta i chłopcy z 85 szkół Powiatu Nowotarskiego rywalizowali o mistrzowskie tytuły oraz o prawo startu w mistrzostwach Małopolski w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Nad organizacją zawodów czuwali: Tadeusz Watycha - Kierownik organizacyjny, Adam Dudek-Kierownik zawodów oraz Stanisław Mrowca – Sędzia Główny.

Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom uczestniczącym w Mistrzostwach Powiatu Nowotarskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych za uczestnictwo i sportową postawę. Gratulujemy i dziękujemy nauczycielom, trenerom i wychowawcom za przygotowanie młodzieży do zawodów. Dziękujemy za pomoc w organizacji Mistrzostw Prezesowi Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w Nowym Targu Panu Janowi Kowalczykowi, Panu Franciszkowi Siuta Kierownikowi Wydziału Gier i Dyscypliny PPPN w Nowym Targu oraz Sędziom z Podhalańskiego Podokręgu Narciarskiego w Nowym Targu.

Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych 1 październik 2013r. Nowy Targ

 

IGRZYSKA

Dziewczęta  ROCZNIK 2003 – Klasa IV – 800 metrów

 

Lp

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Julia Luberda

Rabka Zdrój SP   2

2

Janc Aleksandra

Szczawnica SP 1

3

Truty Ewa

Krauszów

4

Chlipała   Agnieszka

Ochotnica Dolna   JP II

5

Natońska   Roksana

Kluszkowce

6

Firek Karolina

Kluszkowce

7

Antolak Anna

Sieniawa

8

Bielańska   Paulina

Odrowąż

9

Piszczur   Małgorzata

Czerwienne SPSK

10

Gryc Angelika

Chochołów

 

 

Lp

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Wójciak   Kornelia

Sieniawa

2

Maciaś Zofia

Krościenko n.D.

3

Bachula Justyna

Odrowąż

4

Bednarz Natalia

Ciche nr 1

5

Chowaniec Maria

Sieniawa

6

Mulica Dominika

Ciche nr 2

7

Antolak Eliza

Raba Wyżna

8

Grojec Matylda

Nowy Targ SP 5

9

Szczepaniak   Anna

Szczawnica SP 1

10

Trojanowska   Paulina

Ponice

 

71 startujących

Dziewczęta   ROCZNIK 2001 – Klasa VI – 800 metrów

 

Lp

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Stękała   Karolina

Ciche SP 2

2

Bieniasz   Weronika

Ciche SP 1

3

Mędoń   Małgorzata

Szczawnica SP 1

4

Stanek Patrycja

ZSPiG Czarny   Dunajec

5

Kowal Dorota

Pyzówka

6

Kwak Klaudia

Rogoźnik

7

Skupień Monika

Sieniawa

8

Duda Wioletta

Ponice

9

Jama Monika

Szczawnica SP 1

10

Ligas Anna

Rogoźnik

 

61 startujących

Chłopcy   ROCZNIK 2003 – Klasa IV – 1000 metrów

 

Lp.

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Nykaza Piotr

Lasek

2

Kamiński Adrian

Ostrowsko

3

Zając Hubert

Ciche SP 2

4

Kozielec Dawid

Tylmanowa

5

Madeja Denis

Szczawnica

6

Milaniak Paweł

Frydman

7

Surma Mateusz

Dursztyn

8

Zych Adam

Raba Wyżna

9

Hebda Krystian

Tylmanowa

10

Biernat Bartek

Ponice

 

70 startujących

Chłopcy  ROCZNIK 2002 – Klasa V– 1000 metrów

 

Lp.

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Szwajnos   Mateusz

Ciche SP 2

2

Zachwieja   Arkadiusz

Szczawnica SP 1

3

Adamczyk   Sebastian

Tylmanowa

4

Zgierski Pascal

Nowy Targ SP 5

5

Antolak Dominik

Sieniawa

6

Zygmuntowicz   Krystian

Rogoźnik

7

Bryja Sebastian

Pyzówka

8

Skorupa Mateusz

Podczerwone

9

Kęsek Krzysiek

Ciche SP 2

10

Krupa Jan

Lasek

 

60 startujących

Chłopcy  ROCZNIK 2001 – Klasa VI – 1000 metrów

 

Lp.

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Łukaszczyk   Adrian

Szlembark

2

Bryja Paweł

Łapsze Niżne

3

Nalepka Adrian

Frydman

4

Siedlarczyk   Daniel

Kluszkowce

5

Kokoszka Paweł

Czerwienne

6

Jażdżewski   Bartłomiej

Spytkowice

7

Doliński Konrad

Nowy Targ SP 2

8

Prokop Mateusz

Skrzypne

9

Bryja Piotr

Łapsze Niżne

10

Zachwieja   Kacper

Szczawnica

GIMNAZJADA

Dziewczęta  ROCZNIK 2000 – Klasa I – 1000 metrów

 

Lp.

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Szwajnos   Katarzyna

Ciche JP II

2

Jama Aleksandra

Szczawnica

3

Łukasz Maria

Krempachy

4

Michalczak   Sylwia

Ciche nr 1

5

Rzońca Izabella

Szczawnica

6

Jurkowska Anna

Frydman

7

Wicher Anita

Załuczne

8

Ślaga Sylwia

Chabówka

9

Kozak Klaudia

Ponice

10

Brenkus Aneta

Załuczne

Dziewczęta    ROCZNIK 1999 – Klasa II – 1000 metrów

 

Lp.

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Piczura Magda

Ciche nr 1

2

Szwajnos   Małgorzata

Ciche JPII

3

Basiorka Ewa

Ciche JPII

4

Król Renata

Klikuszowa

5

Magdziak Iwona

Załuczne

6

Porada Gabriela

Rabka Zdrój nr   1

7

Marszałek   Kornelia

Ciche nr 1

8

Florek Monika

Rabka Zdrój nr   1

9

Rypel Joanna

Klikuszowa

10

Sikora Ewelina

Ochotnica Górna   nr 3

Dziewczęta   ROCZNIK 1998 – Klasa III – 1000 metrów

 

Lp.

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Kapiarz Julia

Klikuszowa

2

Szymusiak Julia

Załuczne

3

Waksmundzka   Joanna

Łapsze Nizne

4

Tokarczyk   Urszula

Nowy Targ nr1

5

Zapotoczna Iza

Skrzypne

6

Jarosz Emilia

Ciche JPII

7

Chrobak Edyta

Ochotnica Dolna   nr 2

8

Tomaszkowicz   Agata

Łapsze Nizne

9

Ptak Natalia

Ponice

10

Krawontka   Klaudia

Łapsze Nizne

Chłopcy   ROCZNIK 2000 – Klasa I – 1500 metrów

 

Lp.

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Gorlicki Kamil

Maniowy

2

Mikołajczyk   Jarek

Tylmanowa nr 1

3

Topór Arkadiusz

Łapsze Niżne

4

Hagowski Rafał

Maniowy

5

Prokop Michał

Skrzypne

6

Wojtaszek   Mateusz

Maniowy

7

Kubik Bartosz

Szczawnica

8

Stefaniak Józef

Ochotnica Górna   nr 3

9

Styrczula   Szymon

Ciche nr 1

10

Maśnica Andrzej

Załuczne

Chłopcy ROCZNIK 1999 – Klasa II – 1500 metrów

 

Lp.

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Czaja Wiktor

Szczawnica

2

Wesołowski   Józef

Piekielnik

3

Moskała Jan

Rabka Zdrój nr   1

4

Łowisz Andrzej

Ciche JPII

5

Staszek Michał

Maniowy

6

Buńda Kacper

Skrzypne

7

Bujak Patryk

Ponice

8

Jazgar Dominik

Maniowy

9

Kordas Wiktor

Szczawnica

10

Wicher Marcin

Załuczne

Chłopcy   ROCZNIK 1998 – Klasa III – 1500 metrów

 

Lp.

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Radecki Marek

Łapsze Niżne

2

Jasiurkowski   Kamil

Szczawnica

3

Gołdyn Grzegorz

Tylmanowa

4

Majerczak Dawid  

Łapsze Niżne

5

Hebda Filip

Tylmanowa

6

Salamon Jakub

Szczawnica

7

Hełdak Paweł

Szczawnica

8

Choroba Michał

Łapsze Niżne

9

Sobula Jan

Klikuszowa

10

Zasadni   Wojciech

Ochotnica Górna   nr 3

 Wręczenie nagród

LICEALIADA

Dziewczęta   ROCZNIK 1997 – Klasa I – 1000 metrów

 

Lp.

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Rusin Sabina

ZSZiP   Krościenko

2

Cichorczyk   Karolina

ZS Rabka Zdrój

3

Chmiel Karolina

I LO Nowy Targ

4

Wyrostek   Katarzyna

ZS nr1 Nowy   Targ

5

Papież Patrycja

ZS nr 1 Nowy   Targ

6

Florczyk   Dominika

Prywatne Liceum   Mundurowe

7

Wodziak Sylwia

ZS nr 1 Nowy   Targ

8

Paszkowska   Aleksandra

I LO Nowy Targ

9

Rypel Sylwia

ZSTiP Nowy Targ

10

Tylka Sara

Prywatne Liceum   Mundurowe

Dziewczęta   ROCZNIK 1996 – Klasa II – 1000 metrów

 

Lp.

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Cygoń   Małgorzata

I LO Nowy Targ

2

Chrustek Anna

ZSCKR Nowy Targ

3

Zielińska Anna

Prywatne Liceum   Mundurowe

4

Kryjak Dominika

I LO Rabka   Zdrój

5

Śliwa Gabriela

I LO Rabka   Zdrój

6

Widełka   Agnieszka

ZS nr 1 Nowy Targ

7

Rokicka Olga

ZSO nr 2 Nowy   Targ

8

Wilczek   Dominika

I LO Rabka   Zdrój

9

Wyrostek   Natalia

ZS nr 1 Nowy   Targ

10

Działkowicz   Agnieszka

ZSO nr 2 Nowy   Targ

Dziewczęta   ROCZNIK 1994-95 – Klasa III – 1000 metrów

 

Lp.

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Łopata Kinga

I LO Rabka   Zdrój

2

Żur Anna

I LO Rabka   Zdrój

3

Szklarz   Patrycja

I LO Rabka   Zdrój

4

Stopiak Dorota

ZSO Lipnica   Wielka

5

Łojas Amanda

Prywatne Liceum   Mundurowe

6

Papież Paulina

ZSO nr 2 Nowy   Targ

7

Hołowczyc   Joanna

Prywatne Liceum   Mundurowe

8

Gacek Angelina

Prywatne Liceum   Mundurowe

9

Tkaczyk Justyna

ZSZIP   Krościenko n.D.

10

Smorońska   Joanna

ZSO nr 2 Nowy   Targ

11

Bydłoń Sabina

Prywatne Liceum   Mundurowe

12

Salamon Justyna

Prywatne Liceum   Mundurowe

13

Płoskonka   Monika

Pienińska   Szkoła Zawodowa

Chłopcy   ROCZNIK 1997 – Klasa I – 1500 metrów

 

Lp.

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Złahoda Jakub

I LO Nowy Targ

2

Bodziuch Rafał

LO Krościenko

3

Zubek Kamil

ZSO nr 2 Nowy   Targ

4

Majerczak   Krzysztof

ZSZiP   Krościenko

5

Wójcik Marek

ZSZiP Krościenko

6

Bukowski   Mateusz

I LO Nowy Targ

7

Żuławiński   Jakub

ZSO nr 2 Nowy   Targ

8

Ziemianek Rafał

ZSZiP   Krościenko

9

Siedlarczyk   Piotr

ZSO nr 2 Nowy   Targ

10

Polak Dominik

Prywatne Liceum   Mundurowe

Chłopcy   ROCZNIK 1996 – Klasa II – 1500 metrów

 

Lp.

 Imię   i nazwisko

Szkoła

1

Nowak Oskar

I LO Nowy Targ

2

Lichosyt Piotr

ZSO Lipnica   Wielka

3

Strama Marek

ZSTiP Nowy Targ

4

Nowak Dominik

ZSO Lipnica   Wielka

5

Wójciak   Bartłomiej

I LO Rabka   Zdrój

6

Mlak Mateusz

ZSZiP   Krościenko

7

Kołodziejski   Bartosz

LO Krościenko

8

Buksa Mateusz

ZS nr 1 Nowy   Targ Sokół

9

Szeliga Kacper

I LO Rabka   Zdrój

10

Konopka Kamil

ZSO nr 2 Nowy   Targ

 

Chłopcy   ROCZNIK 1994-95 Klasa III – 1500 metrów

 

Lp.

 Imię i nazwisko

Szkoła

1

Bierówka Szymon

ZSTiP Nowy Targ

2

Gogola Dominik

ZSTiP Nowy Targ

3

Wontorczyk   Łukasz

ZSO Lipnica   Wielka

4

Dziubek Łukasz

Prywatne Liceum   Mundurowe

5

Węglarz Bartosz

ZSZiP   Krościenko n.D.

6

Wiercioch   Marcin

ZSZiP   Krościenko n.D.

7

Grela Rafał

Prywatne Liceum   Mundurowe

8

Dziechciowski   Grzegorz

I LO Rabka   Zdrój

9

Błachuta Dawid

ZSCKR Nowy Targ

10

Damian Mateusz

ZSZiP   Krościenko n.d

 

Zobacz w naszym sklepie:
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego...
    7 zł
  • Aniołek duży IIIAniołek duży IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.