PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Styczeń 2014 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Sport

Nowotarski trial trzyma się dobrze

Wtorek, 14 stycznia 2014 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik, doradca Burmistrza ds. komunikacji społecznej

Nowotarski trial trzyma się dobrzeAuto Moto Klub "Gorce" Nowy Targ, sportowa kolebka Tadeusza Błażusiaka, najlepszy trialowy klub w Polsce podsumował swój zakończony sezon 2013. Jak podkreśla prezes Klubu Mieczysław Batkiewicz, sukcesy przyszły dzięki ciężkiej sportowej pracy zawodników, ale również dzięki wsparciu samorządu Miasta Nowego Targu.


W Restauracji "Skalny Dworek" Burmistrz Marek Fryźlewicz wraz z prezesem Batkiewiczem wręczyli puchary i medale najlepszym sportowcom "Gorców", a jest to polska czołówka motocyklistów z Bogusławem Sięką, Gabrielem Marcinów i Michałem Łukaszczykiem na czele. Wśród juniorów triumfy święcił Oskar Kaczmarczyk. Lista nagrodzonych i wyróżnionych jest długa, podobnie jak lista osób i instytucji pomagających sportowcom.

Prezes Batkiewicz bardzo dziękował za pomoc Burmistrzowi Markowi Fryźlewiczowi. Dzięki niemu udało się nie tylko zorganizować ciekawe imprezy sportowe na torze za wysypiskiem, ale także znaleźć sponsora na remont dachu siedziby Klubu. Trial w Nowym Targu wychodzi z cienia najpopularniejszej dyscypliny w mieście, czyli hokeja. Tu nie ma kryzysu i zawodnicy AMK wciąż stanowią czołówkę polskich motocyklistów i reprezentują kraj na międzynarodowych arenach.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek mały IAniołek mały IAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 7 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    8 zł
  • Flakon szklany VFlakon szklany VOkrągły falkon szklany z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: Obwód ok. 30 cm. Wysokość: 9,5 cm.
    50 zł
  • Wisior "Kula Jadeitu"Wisior "Kula Jadeitu"Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki...
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.