PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Nowotarski Dzień Wolontariusza 2010

Czwartek, 12 sierpnia 2010 r.
Autor: MOK Nowy Targ

Nowotarski Dzień Wolontariusza 2010Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu organizuje po raz kolejny w naszym regionie Nowotarski Dzień Wolontariusza 2010 w dniu 6 grudnia. W tym roku projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Głównym punktem obchodów pozostaje plebiscyt „Aktywny 2010”. Plebiscyt ma charakter otwarty - zachęcamy organizacje pozarządowe, placówki, instytucje, grupy samopomocowe, czy osoby prywatne, jak i samych wolontariuszy do zgłaszania swoich kandydatur.


Uwaga: przygotujemy krótkie filmy prezentujące finalistów plebiscytu oraz przeprowadzimy akcję ich promującą w mediach. Sądzimy, iż warto wspierać, dowartościować i podziękować za działalność wolontariuszom.

Zapraszamy także do zgłaszania kandydatur przedsiębiorców, przedsiębiorstw prywatnych i państwowych (firmy, spółki, prywatne i publiczne zakłady) w ramach konkursu ”Nowotarski Dobroczyńca 2010”. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich korzystających z pomocy (pomoc merytoryczna, rzeczowa, finansowa, świadczenie usług itp.) przedsiębiorców i przedsiębiorstw z terenu miasta i powiatu nowotarskiego. Jeśli Państwa organizacje otrzymują takie wsparcie, to będzie to wyjątkowa okazja do podziękowania.

W tym roku przygotujemy także publikację „Informator 2010. Organizacje pozarządowe z terenu miasta Nowego Targu i powiatu nowotarskiego”. Zapraszamy do zgłaszania swojego akcesu w ramach tworzonego Informatora zawierającego aktualne dane teleadresowe oraz krótkie informacje o działalności organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji, związków) z terenu miasta i powiatu nowotarskiego. Przygotujemy wersję broszurową oraz wersję elektroniczną.

Nowością będzie wystawa fotograficzna „Wolontariat – a jednak się kręci 2010”. Będzie to wyjątkowa szansa pokazania działalności swojej organizacji w artystycznym wydaniu. To nic nie kosztuje (my zapewniamy fotografów, wydruk zdjęć i przygotowanie wystawy), a promocja organizacji gwarantowana! Liczba zaprezentowanych w ten sposób organizacji jest ograniczona – prosimy nie zwlekać ze zgłoszeniem.

Oferujemy także możliwość przygotowania stoiska własnej organizacji w holu Miejskiego Ośrodka Kultury podczas obchodów dnia 6 grudnia 2010 roku. Liczymy na aktywne formy prezentacji, pokazy itp. Niemniej forma stoiska będzie zależała od Państwa decyzji. Liczba stoisk jest ograniczona.

Prosimy o wypełnienie odpowiednich rubryk arkuszu (3 strony) i przesłanie na adres:

 • pocztowy: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ
 • e-mail: tomasz_szlaga@mok.nowytarg.pl
 • lub dostarczyć osobiście do Sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

Termin nieprzekraczalny przesłania wypełnionych arkuszy mija 20 września 2010.

UWAGA: Wersja elektroniczna arkuszów zgłoszeniowych oraz regulaminów będzie dostępna na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury www.mok.nowytarg.pl w zakładce Działalność - „Nowotarski Dzień Wolontariusza 2010”- pliki do pobrania.

Zobacz w naszym sklepie:
 • Portfel IPortfel IPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z czarnej podszewki.   Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor...
  35 zł
 • Grafika Folk w ramce IIIGrafika Folk w ramce IIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
  55 zł
 • Komplet "Droga Mleczna"Komplet "Droga Mleczna"Elegancki komplet, naszyjnik z wisiorkiem, kolczyki oraz bransoletka. Nadaje się do na wieczór, do sukienki, do białej, czarnej bluzki. Może być kompletem ślubnym...
  260 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.