PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Most już niemal w pełnej krasie

Piątek, 10 czerwca 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikDobiega końca budowa mostu z Bałęzowego na Kowaniec. Kształt mostu jest już wyraźnie widoczny, wiadomo też jak będzie przebiegać droga od niego do ronda planowanego w miejsce dotychczasowego skrzyżowania. Budowę odwiedził Burmistrz Marek Fryźlewicz.


Na moście gotowe są już barierki odgradzające jezdnię od części dla pieszych i drogi dla rowerów, która wydzielona jest po wschodniej stronie mostu. Przygotowane do montażu są już barierki które będą montowane na krawędzi. Na moście jest już wylana nawierzchnia asfaltowa.

Dobiegają końca prace po północnej stronie mostku na potoku Kowaniec, który zostanie poszerzony. Jego wschodnia część będzie wchodzić w planowane rondo. Sama ulica Kowaniec zostanie nieco przesunięta w stronę potoku. W połowie czerwca planowanie jest przeniesienie robót na wspomnianym mostku z części północnej, na południową.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Falkon szklany IFalkon szklany IFalkon szklany w postaci sześcianu z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, szerokość 10 cm.
    80 zł
  • Aniołek duży VAniołek duży VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Saszetka ISaszetka ISaszetka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 22 cm. Wysokość ok. 18 cm Materiał...
    50 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.